+380 67 826 62 92

Базові знання з тестування, за півтора місяці – це про курс «Software Testing». Цей курс - хороша можливість за короткий термін стати ланкою великої ІТ сфери. Все що потрібно від вас – це велике бажання вчитися, старанний підхід до роботи і прагнення ставати кращим. Ну і хороше знання англійської (Intermediate +).

Якщо Ви готові за півтора місяці опанувати базові знання з тестування - запрошуємо Вас на наш курс.

- ЗРУЧНО, коли не треба витрачати багато часу по буднях і стирчати в заторах, адже в будні заняття проходять у вигляді онлайн вебінарів двічі на тиждень, та один воркшоп на вихідних.
- КОНКРЕТНО і по суті. Матеріал тільки з потрібною інформацією від практикуючих тестувальників, які знають на чому загострити увагу. Ви отримаєте всі теоретичні основи і об'ємний практичний досвід, необхідний для початку роботи. А саме:

  • процеси, методи і інструменти тестування;
  • як тестувати веб і мобільні додатки;
  • практика складання тестів.

ДЛЯ КОГО цей курс:

Для тих, хто бажає освоїти нову сферу діяльності і професію з нуля. Для тих, хто жадає працювати і розвиватися в одному з перспективних сегментів ІТ. Для тих, хто вже має базові знання про тестування програмного забезпечення, але не має практичного досвіду.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Introduction to testing
2
SDLC: Waterfall, V-model, Agile, Scrum, Kanban
3
Fundamental testing process and testing pyramid
4
Requirements analysis
5
Testing types
6
Test design techniques and test cases
7
Defect management
8
API testing
9
Introduction into test automation

Рекомендована базова підготовка

Хороше знання англійської мови - мінімальний рівень В1 (intermediate);

Впевнений(-а) користувач ПК;

Наявність власного ноутбуку.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
3
Яка тривалість курсу?
Курс триватиме 2 місяці. 2 онлайн вебінари у будні та один воркшоп на вихідних - це найбільш комфортний варіант навчання. Все, що потрібно - це вільний доступ до інтернету.
4
Які вимоги для вступу на курс?
Ми не вимагаємо глибоких технічних навичок із тестування. Базове розуміння буде плюсом у проходженні співбесіди. Основним пунктом у відборі - це хороше знання англійської мови (Intermediate +).

РОКСОЛАНА БЕРЕГІВСЬКА

Викладач курсу "Підготовка до сертифікації ISTQB CTFL"
ОЛЕСЯ ПАСЛАВСЬКА
Викладач курсу "Тестування ПЗ+ інтернатура в Gameloft". N-iX. QA Engineer Дізнатись більше