+380 67 826 62 92

Тестування ПЗ на сьогоднішній день відіграє одну з ключових ролей при розробці будь-якого програмного продукту. Ви навіть не підозрюєте, що якість та функціонал багатьох продуктів, які ви щодня використовуєте, тестують саме українські професіонали.Львівська школа тестування ПЗ відкриває нові горизонти та широкі можливості для всіх, хто бажає стати професійним тестувальником. Ми пропонуємо якісне навчання з індивідуальним підходом до кожного студента за такими напрямками, як основи технічних знань, тестування ПЗ, навантажувальне тестування, автоматизоване тестування, Penetration and Security Testing. Програми курсів розраховані як на початківців, так і тих, хто працює в сфері ІТ, проте прагне вдосконалити свої вміння та професійно зростати.

Усі навчальні програми школи розроблені нашими викладачами із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в українських та міжнародних ІТ компаніях. Наш викладацький колектив – це висококваліфіковані спеціалісти-практики, які досягнувши кар’єрних вершин, здобувши високу професійну репутацію, освоївши вдосталь практичних навичок, прагнуть поділитися знаннями та долучитися до формування нового покоління ІТ професіоналів.

Курси у QA School відповідають усім сучасним вимогам та реаліям роботи у ІТ компаніях України та світу. Наші переваги очевидні: якісна теорія, максимум практики, в якості викладачів - досвідчені працівники ІТ компаній, зручний час занять та комфортні умови навчання, а також гнучкі умови оплати.Досить гаяти час на зволікання. Зробіть перший крок до омріяної кар’єри тестувальника разом з нами – реєструйтеся на обраний курс вже сьогодні.


РОКСОЛАНА БЕРЕГІВСЬКА

Викладач курсу "Підготовка до сертифікації ISTQB CTFL"
курси
середній рівень
ПІДГОТОВКА ДО СКЛАДАННЯ ІСПИТУ ISTQB CTFL
17/06/2023
середній рівень
Software Testing
23/05/2023
Викладачі
Нове в блогах
  • 22/072016
Мотивуюча історія успіху студента LITS Володі Ворка
  • 19/072016
Чому дівчатам варто йти в ІТ? Part 12.
  • 30/062016
Історія успіху випускника Lviv IT School Богдана Скиби