+380 67 826 62 92

Курс розрахований на широку аудиторію — це і управлінці-початківці з або без досвіду в проектному менеджменті, технічні спеціалісти, HR, які хочуть стати project coordinators.

Жоден з ВУЗ-ів не готує фахівців з управління проектами, а вищі школи менеджменту, такі як MBA чи РМІ потребують наявність значного управлінського досвіду. Ми хочемо розірвати це замкнуте коло, запропонувати першу сходинку в освоєнні цієї професії, для якої достатньо живого інтересу та готовності взяти відповідальність за свою кар'єру у власні руки.Це ввідна програма по розвитку управлінських та лідерських навиків для спеціалістів, що працюють в ІТ-галузі.

Курс складається з 16-ти занять, що включають в себе теоретичні блоки та практику для формування та зміцнення управлінських навиків. Це загальне введення в управління проектом, людьми, командами, техніками менеджменту. Навчальна програма також передбачає роботу у групах.

Для кого цей курс:

Ви — технічний спеціаліст, який розглядає перспективу кар’єрного розвитку в управлінні. На нашому курсі ви зможете потренувати свої управлінські навики, щоб почуватись впевнено при зміні діяльності.

Ви — “практикуючий” тімлід. На нашому курсі ви отримаєте багато корисного матеріалу та освоїте нові інструменти, матимете можливість переосмислити свій досвід, і як результат — виконувати вашу роботу краще, швидше, з меншими зусиллями та отримувати більше грошей.

Ви — технічний спеціаліст, який не планує переходити в управління, а бачить своє професійне майбутнє інженером чи архітектором високого рівня. На нашому курсі ви розвинете Soft skills, які необхідні для успішної професійної діяльності та є вимогою для успішного проходження співбесіди у зрілих компаніях.

Ви — керівник компанії чи структурного підрозділу, який відповідає за загальний результат. Запропонуйте цей курс вашим працівникам, ми виконаємо частину вашої роботи по їхньому розвитку та навчанню, а ви отримаєте фахівців, готових реалізовувати більшу відповідальність та вести за собою.


Додаткова інформація

Навчальний план

1
Вступ. Області знань проектного менеджменту.
2
Огляд методологій ведення проектів. Agile. Scrum. Waterfall. Kanban.
3
Мотивація: огляд підходів та інструментів.
4
Області знань та групи процесів в проектному менеджменті. Скоуп менеджмент
5
Управління зацікавленими сторонами. Управління очікуваннями. Комунікація на проекті.
6
Оцінка обсягу робіт. Планування проекту.
7
Командоутворення: створення, формування та функціонування команди.
8
Таймменеджмент. Селфменеджмент. Делегування.
9
Ризики: визначення, ідентифікація, характеристики, інструменти управління.
10
Операційна діяльність (Статус, звітування, метрики, інше).
11
Емоційна грамотність. Стресостійкість.
12
Конфлікти.
13
Управління бюджетом. Операційні моделі.
14
Оцінка як управлінський інструмент. Визначення найближчих областей розвитку, система компетенцій.
15
Управління якістю.
16
Профілактика професійного вигорання. WorkLife Balance.

Рекомендована базова підготовка

Бажане знання англійської на рівні Intermediate.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
ПАВЛО БАЧИНСЬКИЙ
Викладач курсу "Основи управління командами в ІТ". Майстерня втілення змін "ЯБКО". Співзасновник та тренер Дізнатись більше
ІРИНА ДЕРБІЖ
Викладач курсу "Основи управління командами в ІТ". Soft Serve Inc. Project Manager Дізнатись більше
МАРАТ САХОВ
Викладач курсу "Основи управління проєктами та командами в ІТ". StartupSoft. Client Partner Дізнатись більше
ОЛЬГА БУЛАВА
Викладачка курсу "Основи управління проєктами та командами в ІТ". SoftServe. Project Manager Дізнатись більше
ЮЛІЯ РАКОВЕЦЬ
Викладачка курсу "Основи управління проєктами та командами в ІТ". . Дізнатись більше