+380 67 826 62 92

Успіх будь-якого проекту залежить від вміло підібраної та мотивованої команди, злагодженої роботи та оптимальних управлінських рішень. Львівська школа проектного менеджменту дає унікальну можливість стати кваліфікованим спеціалістом з управління командами та проектами в галузі ІТ, навчитися формувати власну команду з різних людей, згуртованих навколо спільної цілі, максимально розвинути свої управлінські та лідерські навички.

Ключовий курс школи “Основи управління командами в ІТ” є базовим для освоєння навичків побудови ефективного бізнес-процесу. Наші студенти працюють над покращенням комунікативних навичок, тренують ефективні способи надавання та отримання зворотного зв’язку, розвивають вміння перетворювати конфлікти з непродуктивних в продуктивні, засвоюють принципи планування, управління часом, делегування обов’язків, вчаться виробляти власний управлінський стиль. Значна частина курсу стосується проектного управління, методик управління ризиками, співвідношення цілей проекту та організації, взаємодії на різних корпоративних рівнях.

Школа також пропонує курс “Стратегічного менеджменту”, що розрахований на вишкіл сучасних project менеджерів, та Модульний курс “Основи управління командами в ІТ”, що проходить протягом трьох вікендів і містить первинну програму з розвитку управлінських та лідерських навичок для спеціалістів в галузі ІТ.

курси
середній рівень
Основи управління проєктами та командами в ІТ
28/07/2023
складний рівень
Project Management Advanced
12/07/2023
Викладачі
Нове в блогах
  • НАТАЛЯ ТИЛКА
  • 19/012017
Наталя Тилка - Глибинні причини професійного вигорання.
  • АНДРІЙ КОРЕЙБА
  • 08/112016
TIME MANAGEMENT FOR TEENS
  • 04/042016
Відкриваємо нові горизонти - велотур Непалом від Богдана Рак...