+380 67 826 62 92

JavaScript є однією з найпопулярніших мов програмування. Як і будь-яка мова у світі, мова програмування JavaScript потребує багато практики та написання коду. Наша навчальна програма націлена виключно на розробку веб-сторінок та браузерних ігор і включає багато практичних логічних задачок, щоб ваші діти одразу бачили результат. Даний курс знайомить дітей із базовими інструментами HTML/CSS для візуалізації своїх результатів у браузері, а також основами програмування для успішного виконання проекту і розробки браузерної гри усім нам відомої "Змійки". Тож якщо у вас діти віком 9-12 років, вмотивовані вчитись чомусь новому і мають бажання власноруч створити щось круте - реєструйтесь до нас на курс "JavaScript4Kids".

JavaScript4Kids - це не лекції із купою незрозумілих слів, а веселе, захоплююче та творче проведення часу разом із командою Lviv IT School.

Які вимоги для проходження на курс?

Цей курс розрахований на дітей віком 9-12 років. Програмування - це не легко, але дуже захоплююче і потребує мотивації та зацікавлення дитини.

Чим займатимемось протягом курсу?

Знайомимось, ділимось на команди, програмуємо, створюєм веб-сайт, розробляємо гру і презентуємо власні проекти в кінці курсу.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Важливість програмування та його використання в сучасному світі.
2
Поняття алгоритмів.
3
Змінні. Типи змінних.
4
Логічні оператори if/else на прикладі ігор/життя.
5
Поняття циклу в програмуванні та реальному житті.
6
Базове поняття масивів.
7
Базове поняття функцій і їх застосування.
8
Поняття інтервалів та подій у програмуванні.
9
Ознайомлення з веб-сайтами та їх роботою.
10
Базове поняття HTML/CSS для візуалізації своїх результатів в браузері.
11
Робота з графікою.
12
Робота над проектом. Візуалізація проекту.
13
Робота над грою. Власна гра на HTML/CSS/JS.
14
Презентація проектів.

Рекомендована базова підготовка

Користувач ПК

Співбесіда з викладачем

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
3
Яка тривалість курсу?
Ми розуміємо, що в будні відбувається шкільне навчання. Тож, щоб вистачало часу і на навчання, і на відпочинок, ми розробили курс вихідного дня. Навчання відбувається щосуботи з 12:00 до 14:00 протягом 3 місяців.
4
Які вимоги для проходження на курс?
Цей курс розрахований на дітей віком 9-12 років. Програмування - це не легко, але дуже захоплююче і потребує мотивації та зацікавлення дитини. Тому, для зарахування на курс потрібно пройти співбесіду з нашим викладачем. Ми також докладемо зусиль і розкажемо, чому варто у нас навчатись.
5
Чим займатимемось протягом курсу?
Знайомимось, ділимось на команди, програмуємо, створюєм веб-сайт, розробляємо гру і презентуємо власні проекти в кінці курсу.
ЗЕНОВІЙ ШУЛЬБА
Автор та викладач курсу "JavaScript4Kids". LITS. Викладач школи LITS4kids Дізнатись більше
ОЛЬГА КОМАР
Викладач курсу "Front-end базовий". DataArt. Frontend Techlead Дізнатись більше