+380 67 826 62 92

Світ навколо нас розвивається зі швидкістю світла. З кожним днем на ринку праці з’являються все нові і нові професії, а також компанії, які зацікавлені у висококваліфікованих кадрах. Сучасному школяреві стає все важче визначитися, в якому напрямку варто продовжувати навчання після школи. Саме тому досвідчені ІТ спеціалісти Львова вирішили об’єднатися і створити освітню платформу, що допоможе школярам розвинути свій потенціал, вдосконалити такі важливі навички, як комунікація, мотивація, тайм менеджмент, освоїти основи програмування, оволодіти розмовною англійською мовою і зробити перший крок до успішного майбуття.


Освітній проект LITS4kids – це абсолютно новий формат навчання, метою якого є професійна орієнтація дітей у сфері IT.
Унікальна навчальна програма проекту включає в себе:
– ознайомлення з основами програмування;
– розвиток критичного мислення та логіки;
– вдосконалення розмовної англійської мови;
– формування soft skills;
– розвиток лідерських якостей та вміння працювати в команді;
– екскурсії у провідні ІТ компанії Львова;
– розробку власного проекту, його презентація та захист на фінальному занятті.

LITS4kids – це проект Львівської ІТ школи (LITS), спрямований на всебічний розвиток дітей. Тут немає нудних уроків, об’ємних домашніх завдань, незацікавлених у своїй роботі викладачів та балової системи оцінювання. Ми пропонуємо практичні заняття, кваліфікованих викладачів-практиків і виключно актуальні знання, без яких стати успішним сьогодні неможливо. Заняття проводяться у пообідній час та на вихідних у комфортних технічно-обладнаних аудиторіях у приміщенні Львівської ІТ школи.

Навчання на проекті розкриває величезні перспективи розвитку для сучасних підлітків, полегшує формування в учнів ефективних стратегій мислення, підвищує їхню самооцінку, впевненість у власних силах та допомагає у виборі майбутньої професії.

курси
легкий рівень
DL Summer Camp
26/06/2023
легкий рівень
Gameсraft
13/03/2023
легкий рівень
JavaScript4Kids
27/09/2023
середній рівень
LITS4teens (підлітковий)
16/07/2023
легкий рівень
UI\UX+site building (дитячий)
28/03/2023
легкий рівень
Відеоблогінг
16/09/2023
Викладачі
Отож, ці три місяці проминули з одного боку, як три роки, а з іншого - три секунди. Так чи інакше - вони були прекрасними.Спочатку хочеться подякувати людям, які спершу були просто стрьомними чуваками, а стали друзями, підтримка яких є шалено важливою. Спасибі, тінси :)Всі наші гості та спікери, ви допомогли нам дізнатися ще більше про цей таємничий і захопливий світ ІТ!Компанії, що нас приймали, я дуже вдячна за те, що ви дали нам можливість поринути в цю атмосферу, і зараз жити з нею - наша заповітна мрія.З усіх івентів, як PyCon чи навіть американський футбол, куди нас водили, ми поверталися з купою вражень, нових знань і питань, відповіді, на які, ми ще знайдемо.Не можна забути й адміністраторів та, звичайно ж, викладачів. Без вас ми б не стали тими, ким є. Наші проекти, презентації та знання, значною мірою, ваша заслуга. Це все було цінним уроком.Дякую, LITS, за всі можливості, які ви нам відкрили.