+380 67 826 62 92

Семен розробив свою першу гру для консолі ZX Spectrum, коли йому було 12 років. Він один з перших українських розробників flash-пам'яті, головний доповідач і ведучий UAFPUG, спікер на FlashGAMM, львівських GameDev, GameMixer і De: Coded конференціях.

Він побудував багато ігор, як розробник / програміст гри, дизайнер ігор, керівник технології, менеджер з досліджень і розробок і менеджер / виробник проектів. Це браузерні флеш-ігри, засновані на сервері, автономні клієнтські ігри для браузера, мобільні iOS / Android і соціальні для коду Facebook і текстові. Тепер це більше 10 років досвіду роботи з gamedev в основному крос-платформових на Flash / Flex / AIR, JavaScript, Unity3D / C #, Unreal Engine / C ++.

Тепер настав час віртуальної, розширеної та змішаної реальності, щоб зайняти провідні позиції, і Семен працює над проектами R&D VR, щоб зробити це швидше. Він розробив демонстрації для Oculus Rift на ПК, Google Cardboard на iOS і Samsung GearVR на Android з Unity C # і Unreal Engine C ++ для Oculus Rift і працював над різними типами AAA гри для VR.

Викладач курсів

СЕМЕН ФРІШ

Викладач курсу Створення віртуальної реальності "VR, XR, AR"