+380 67 826 62 92

Львівська школи HR та рекрутингу створена для навчання і розвитку рекрутерів та лідерів команд. Ми прагнемо дати не лише основи, інструменти та практики HR-процесів, а й змінити розуміння ролі HR та рекрутера в компанії. Ми вчимо тримати у фокусі не лише потреби працівників, а й бізнес компанії та ІТ ринок. Саме тому до викладання на наших курсах залучені практикуючі технічні експерти та проектні менеджери.

Ми переконані, що індустрію успішною роблять її талановиті професіонали. На курсах у школі HR та рекрутингу ми вчимо, як їх знаходити, розвивати, мотивувати та працювати в командах. Ми даємо розуміння основних процесів і правил гри ІТ ринку, допомагаємо будувати міцний бренд роботодавця та навчаємо навиків побудови системного управління HR процесами.

АНДРІЙ БІЛИЙ

Викладач курсу HR in IT
курси
середній рівень
HR in IT
24/09/2023
середній рівень
Курс ІТ Рекрутера
23/11/2023
середній рівень
Soft Skills development
24/10/2023
Викладачі
Всім привіт! Мене звати Соломія Костельна. Я перша випускниця курсу ІТ рекрутер від LITS і хочу з вами поділитися своїми враженнями від данного курсу. Опинившись в ІТ індустрії зрозуміла, що це середовище, де завжди потрібно вчитися, а так як я працюю в рекрутингу, обрала курс по ІТ рекрутингу відомої школи LITS. Чому саме LITS? – Тому що позитивні відгуки, гарна репутація, а також команда професіоналів, які працюють в цій сфері вже багато років і діляться не просто своїми знаннями, а й практичним досвідом. ІТ рекрутинг – це не просто набір ІТ спеціалістів, це тривалий процес від якого залежить доля компанії, оскільки вона будує свою бізнес-стратегію, покладаючись на фахівців. Отже, рекрутери несуть відповідальність за staffing компанії і варто задуматись чи це ваше, і якщо так, тоді обирайте курс від LITS. Команда викладачів розкаже вам про рекрутинг та HR- процеси: де шукати кандидатів; як їм писати так, щоб вони відписували; як знаходити потрібного канидата; як проводити співбесіди; який job offer запропонувати, щоб кандидат його прийняв не задумуючись; як грамотно надавати зворотній зв’язок; як проводити адаптаційний процес; чим мотивувати лінивих і пасивних людей. Все це ви почуєте на курсі від LITS. На той час, коли відвідувала навчання, я вже працювала в ІТ компанії, тому мала змогу поєднювати теорію одразу на практиці. І в моєму випадку це було дуже круто та ефективно. Проте, якщо ви зараз не працюєте в ІТ, не хвилюйтеся, адже ті студенти, які горіли бажанням працевлаштуватися, вони успішно це реалізували. Моя порада для тих, хто ще роздумує про ІТ– якщо ви вирішили, тоді прямуйте до своєї мети. Повірте в себе! Ніхто не зробить це так, як ви, тому все залежить від вашого бажання і рішення, та не забувайте, ваш професійний розвиток завжди повинен бути на 1-му місці, адже без цього в ІТ вам буде складно. Вчіться, розвивайтеся, втілюйте) Успіхів вам!
Привіт, майбутні студенти! Хочу поділитись позитивним досвідом повязаним з відвідуванням "курсу IT рекрутера". Це був перший курс, тому в мене не було можливості почути відгуки та поспілкуватись з колишніми випускниками. Я покладалась на власні дослідження, проведені з метою вибору школи з хорошою репутацією на ринку IT курсів. Зупинилась на LITS (декілька знайомих, які закінчили 3 інші навчальні програми поділились хорошими відгуками). Подала анкету, сформулювала для себе очікування, зафіксувала кінцеву ціль - отримати роботу в IT компанії на позиції рекрутера і повністю поринула у процес навчання. Тут варто сказати, що я не мала досвіду у даній сфері і до того працювала пять рокі у державній службі, а на момент відвудування курсів перебувала у декретній відпустці. Отже, коротенькі роздуми і висновки:1) Чи варто змінювати сферу діяльності, шукати себе, вчитись новому, маючи солідний досвід роботи і знання в кардинально іншій галузі? Варто. Юра Гаврилів (викладач курсу): " Тобі треба обнулити свої знання, забуть все що ти знала"- якось ця фраза й надалі мені допомагає (незаангажовано) сприймати нові знання.2) Відвідуючи курси можна здобути необхідні знання, які допоможуть влаштуватись на роботу і отримувати від неї задоволення? Сподівайтесь. Анастасія Серафин (викладач курсу): "Катя, спробуй...кожна співбесіда це досвід, просто будь собою" - і це спрацювало.3) Вам важко було повірити, що в особі викладачів ви знайдете наставників, менторів і просто людей, які тебе надихають своїм прикладом, ? Повірте. Дякую усім викладчам і окремо кожному за професійність, індивідуальний підхід та щирість (Лариса Олійник, Анастасія Серафин, Тарас Матяшовський, Марія Мудра, Маряна Соловко, Юра Гаврилів, Юля Савюк). Абсолютно кожний лишив свій внесок у формуванні моїх майбутніх цілей, повпливав на розуміння сфери та її особливостей, скерував на стежину професійного руху.4) Якщо Ви думаєте, що це просто слова? Не думайте, а просто спробуйте. Моя особиста ціль досягнута: на даний момент я вже рік працюю в IT Lemberg на позиції рекрутера і мене драйвить ця робота, а попереду ще багато інших досягнень.....Успіхів і віри у себе, Майбутні рекрутери!".
Привіт. Я – Тетяна, випускниця першого курсу “ІТ рекрутера”. Надзвичайно вдячна нашим викладачам за те, що змогли зробити із директора рекрутера. Адже саме завдяки ним мені вдалось швидко “світчнутись” в ІТ, а разом із тим і здійснити таку свою мрію! Велике вам усім дякую за практичні поради та ту впевненість у своїх силах, яку ви вкладаєте в голову випускникам! Важко виділити котрогось із викладачів окремо, адже кожен спеціалізується у своїй частинці процесу підбору персоналу і є справжнім професіоналом! А ще викладачі закликають бути професійними рекрутерами, тим самим піднімаючи рейтинги професії в цілому.
Мене звати Марта - нещодавно почала працювати у одній з IT компаній Львова. Сфера для мене нова, так як раніше працювала у сфері продаж. Дівчата порадили за знаннями та досвідом звернутися у Lviv IT School. Хочу сказати наступне. Для мене, це був надзвичайно важливий досвід. Ця школа дала великий багаж знань та розуміння всього процесу, яким повинен бути якісний рекрутинг. Кожен викладач справжній професіонал у своїй сфері. Кожна тема - це сходинка до нових вершин.Хочу сказати величезне дякую всім викладачам, які по справжньому люблять те, чим займаються. Та Lviv IT School, яка дає можливості для знань та розвитку.
Курс "IT Recruitment" став місцем, де нас надихали, дивували, "змушували:)" вчити всілякі технічні кейси, за що окреме "дякую", адже повертатись до них таки доведеться :) та і, зрештою, мотивували рухатись тим шляхом, який, здається, кожен вже обрав для себе. З Вами цікаво, легко та невимушено. До Вас хочеться повертатись. Дякую за час, LITS