+380 67 826 62 92

З вересня у львівській школі «СЗШ східних мов та бойових мистецтв Будокан» стартував пілотний освітній проект. PRYZM – це освітня програма для шкіл та університетів, основна ціль якої – зацікавити дітей у вивченні предметів шкільної програми, впровадивши у навчання 3D-моделювання та друк. Лише уявіть, якими цікавими можуть бути уроки геометрії, коли засвоївши формулу та розв’язавши задачку про площу паралелепіпеда, учень за допомогою своїх розрахунків може надрукувати цю фігуру за допомогою 3D принтера, тобто одразу перевірити чи працює його розрахунок.
За словами CEO LITS, Івана Шульба, ідея покращити навчальний процес, використовуючи метод візуалізації виникла в рамках курсу LITS4kids, де вивчаючи предмет «основи 3D-моделювання» учні навчаються розробляти макети різних площин та предметів. Це настільки сподобалось дітям, що ми вирішили розробити та запровадити цей метод навчання для львівських шкіл. Так виникла ідея PRYZM, яку ми ініціюємо спільно з компанією DSH Software на чолі з Юрієм Свірським.
4 жовтня відбулась офіційна презентація освітньої програми PRYZM в школі «СЗШ східних мов та бойових мистецтв Будокан», де школярі 10-11 класів дізнались більше про ІТ індустрію Львова та важливість використання сучасних технологій у навчанні в рамках виступу Христини Мартиняк (менеджера освітніх проектів Lviv IT Cluster) та Івана Шульба.Про етапи проекту та плани команди PRYZM розповів Юрій Свірський, який наголосив на тому, що наразі вони працюють разом з вчителями математики, хімії, фізики, біології, щоб інтегрувати 3D-моделювання та друк в навчальний процес, а також розробляють програмне забезпечення. Вчителі в рамках PRYZM готуватимуть домашні завдання для своїх учнів, які впродовж навчального року працюватимуть в командах та створюватимуть свої проекти, по завершенню яких з маленьких деталей можна буде створити ціле місто, або школу.


Більше про PRYZM дізнавайтесь на сайті та у Facebook.