+380 67 826 62 92

Компанія може мати блискучу стратегію, але якщо у неї відсутні сучасні інструменти її реалізації, то вона навряд чи матиме успіх на ринку. Фінансовий менеджмент від формування звітів і прогнозування діяльності до аналізу показників і прийняття управлінських рішень - про усе це поговоримо 18 ЛЮТОГО на воркшопі Костянтина Єрохіна в UNDERHUB (зала WESTMINSTER).

СПІКЕР - Константин Ерохин (Konstantin Yerokhin)- кандидат економічних наук, фінансовий директор ELEKS, бізнес-тренер по фінансовому менеджменту (тренінги і конференції в Асоціаціі ІТ України, журналі "Дебет-Кредит", Київському центрі підтримки і розвитку підприємництва). Автор 10 книг і близько 150 статей по фінансах, стратегічному управлінню, оподаткуванню і обліку.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/OuoPJd

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ ВОРКШОПУ:

1. Сутність проектного підходу з точки зору фінансового менеджменту: центри фінансової відповідальності, метод нарахування доходів та витрат і кешфло метод, обчислення фінансових результатів проекту. Змінні і постійні витрати, break-even point calculation, методи визначення собівартості і нарахування амортизації.

2. Планування і прогноз діяльності проекту: для чого це потрібно, які показники треба контролювати, як організувати достовірність, повноту і своєчасність фінансових даних по проекту.

3. Які звіти потрібні? Profit and Loss Report, Cash Flow, Balance Sheet, Budget Report. Практичні приклади і вигляд звітів, основні принципи заповнення і читання.

4. Фінансові KPI проекту: DPM and GPM, EBIT and EAT, DSO, ROI and ROE.

5. Бюджети, плани і прогнози: загальні принципи і підходи, періодичність і адаптивність. Classic Budgeting vs. Going Beyond the Budget.

6. Практичний кейс з фінансовими розрахунками роботу проекту, складанням звітів, фінансовим аналізом показників і прийняттям управлінських рішень.

ВАРТІСТЬ 2500 грн. Кількість учасників - до 20.