+380 67 826 62 92

Привіт всім Project ManagerАМ великих і маленьких проектів і тим, хто бажає ними стати!

Моя робота в IT стартувала паралельно із курсом «Основи управління командами в IT». Я прийшла у qubstudio 10 місяців тому, тоді IT галузь була новою для мене, тому курси у Lviv PM School стали дуже доречними.
Загалом я отримала багато корисної інформації із сфери управління проектами: загальні визначення понять, термінологію, методи і підходи, які використовуються саме в управлінні IT проектами, чимало порад із особистої практики викладачів. Особисто мені дуже допомогло поєднання реального досвіду роботи і навчання, адже була можливість відразу робити спроби застосовувати набуті знання. В мене була прекрасна можливість долучитися до львівського середовища PM, а це і цікаве спілкування, обмін досвідом, відвідування різноманітних заходів.
За 10 місяців моєї робити у qubstudio ми реалізували понад 20 проектів. Мені подобається, те, чим я займаюся і отримані в школі знання стають мені у пригоді щодня. Найбільша мотивація – це бачити, як зростає твоя компанія і можливість зростати разом з нею.