+380 67 826 62 92

Курс по адаптивному веб дизайну (Responsive Web Design) із поглибленим практичним акцентом на розробці стратегії та дизайну сучаних адаптивних веб-сайтів різного рівня складності та їхніх ключових елементів.Курс включає мікс теорії та практики, а також практичні воркшопи.

В ході навчання Ви ознайомитеся з процесом та правилами створення успішних веб сайтів, глибоко зануритеся у принципи адаптивного дизайну (RWD) та практично вивчите, як розробляти стратегії дизайну, як її застосовувати на адаптивний дизайн головної та ключових сторінок веб сайтів, сервісів та е-коммерс рішень.

Даний курс орієнтований на дизайнерів середнього рівня (middle), котрі вже мали деякий досвід у веб дизайні та володіють інструментарієм на середньому рівні. Дуже добре даний курс підійде для графічних дизайнерів, які переходять або планують перейти у веб-дизайн. Проте, для початківців (junior) це може стати величезним трампліном вгору, якщо вони готові до важкого і швидкого самостійного вивчення інструментарію 24/7.


Додаткова інформація

Навчальний план

1
Типи веб-сайтів та їх особливості
2
Планування RWD веб сайту
3
Адаптивний дизайн (RWD)
4
Юзерфлови та Ваєрфрейми
5
Workshop 1. Дизайн мислення: стратегія та планування
6
Навігація по сайту: Меню та хлібні крихти
7
Каталог товарів та одиниця товару
8
Корзина та процес чек-ауту
9
Візарди та веб-форми
10
Фотографії та ілюстрації у RWD
11
Workshop 2. Ілюстрації та фото своїми руками
12
Типографія у RWD
13
Розробка прототипу адаптивного веб-сайту
14
Іконки та Фавікони
15
Workshop-змагання по дизайну сайтів командами
16
Консультація перед захистом
17
Захист дипломних проектів

Рекомендована базова підготовка

Розуміння основ композиції, кольористики, типографіки. Наявність ноутбуку для практичних занять. Вміння малювати іконки (середній рівень). Вміння малювати ілюстрації (опційно). Знання англійської мови на рівні Intermediate.

Володіння ПК: на рівні досвідченого користувача. Знання інструментарію (Illustrator / Sketch / Photoshop) на середньому рівні.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 675 24 50, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

МИКОЛА ВОРОНІН

Арт-Директор LITS UI/UX School
МИКОЛА ЛЕМЯКІН
Викладач "Базового курсу UI/UX". MIDEALAB. Lead UI/UX Designer Дізнатись більше
МИКОЛА ГЛІБОВИЧ
Викладач курсу "Адаптивний веб дизайн". Lohika. UX designer Дізнатись більше
КОСТЯНТИН ГЛАДКОВ
Тренер Lviv UI/UX School. SoftServe. Senior Experience Designer Дізнатись більше