+380 67 826 62 92

Для всіх не є секретом те, що для того, щоб збудувати стрімку і якісну кар’єру в будь-якій сфері, насамперед слід зрозуміти підгрунтя цієї сфери, її особливості та деталі. Сфера інформаційних технологій не є вийнятком, адже кожен висококласний інженер просто зобов’язаний володіти грунтовними знаннями технологій, з якими має справу.


Львівська школа технологій ставить собі за мету підготувати висококласних спеціалістів сфери ІТ, поширюючи культуру технічного підходу до справи. Наші курси дозволять освоїти технічну сторону галузі інформаційних технологій, та підготує кадри для наступних вакансій - інженер підтримки, системний адміністратор та devOps. Навчальні курси містять лише актуальну для ринку інформацію, а висококласна команда викладачів-практиків ставить собі за мету докласти всіх зусиль, що привести вас до успіху.


Отримані знання стануть у пригоді не лише технічним спеціалістам, а й тестувальникам, проектним менеджерам, відділу рекрутингу та HR тощо, адже розуміння основ техногій - це розуміння того як працює механізм ІТ.

ЮЛІЯ ГАПАЛЯК

Менеджер школи LITS4Kids та викладач курсу LITS4smallkids
курси
складний рівень
Курси CISCO
10/09/2019
легкий рівень
Основи інформаційних технологій
01/04/2019
Свіжі новини
На даний момент не знайдено жодної новини.
Нове в блогах
На даний момент не знайдено жодної статті.