+380 67 826 62 92

Усі ми розуміємо, що для того, аби збудувати надійну і довговічну будівлю необхідний хороший фундамент. Так і з кар'єрою в ІТ - якщо немає міцного підгрунтя, рухатись далі дуже важко, а то й взагалі неможливо.

ІТ технології - найпрогресивніша сфера сучасності, яка потребує спеціалістів різних профілів. Окрім того - кожній сучасній людині просто необхідно бути ознайомленою з цією сферою, мати базові знання, для того, щоб йти в ногу з часом. Кожен, хто змотивований, зацікавлений та готовий розвиватись може легко осягнути магію IT, варто лише спробувати. “Start School” - місце, де ти побачиш ІТ світ зсередини, станеш його частинкою.

Start School - базова школа в LITS. Cаме вона стане для вас відправною точкою в IT галузі. Найкращі викладачі різних професій в ІТ поділяться з вами досвідом, привідкриють завісу їхньої спеціальності та допоможуть з вибором напрямку.

Тут місце як для людей, які шукають себе, свою професію, так і для тих, хто бажає “broaden their minds”, отримати необхідні знання з інформаційних технологій для того аби впевненіше почувати себе в динамічному технічному світі.

Курси цієї школи є унікальними, адже мають на меті випускати людей, які впевнені в своїх знаннях та планах, окрім того курси допомагають знайти себе та своє місце в ІТ, дають розуміння того, які вміння та навчики необхідні людині для подальшого розвитку.

Все ще вагаєшся чи тобі місце серед програмістів, тестувальників, project manager-ів та інших крутих хлопців та дівчат з ІТ компаній? У тебе є можливість в “Start School” за недовгий час пересвідчитись, що сфера інформаційних технологій відкриває неосяжний простір можливостей.

Запишись на базовий курс, спробуй, як тут живеться і ми гарнтуємо, що ти не захочеш від нас іти:)

курси
легкий рівень
Learn Information TechnologieS
03/07/2017
Викладачі
Свіжі новини
На даний момент не знайдено жодної новини.
Нове в блогах
На даний момент не знайдено жодної статті.