+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Оновлений та оптимізований курс “Тестування програмного забезпечення” надає максимум знань та навиків, необхідних для початку кар’єри тестувальника.

Програма містить найоптимальнішу інформацію, яка допоможе Вам розпочати кар’єрний шлях, досягти вершин в тестуванні програмного забезпечення і отримати роботу своєї мрії. Курс є міцною основою, що дає все необхідне для майбутнього експерта-тестувальника.

Львівська Школа Тестування пропонує Вам реальні знання та практичні вміння від провідних спеціалістів галузі тестування, які є в першу чергу практиками, а вже потім викладачами. Вони володіють досвідом та всіма сучасними навиками, які здобували та продовжують вдосконалювати у провідних ІТ компаніях Львова і не тільки. Викладачі нашої Школи знають, що потрібно молодому тестувальнику, щоб відкрити шлях у світ Інформаційних Технологій та гарячих вакансій.


Додаткова інформація

Навчальний план

1
Фундаментальний процес тестування (Fundamental Test Process)
На перших заняттях Ви дізнаєтесь, що таке тестування та для чого воно потрібне. Також ми поговоримо, яких процесів повинні дотримуватися всі люди, які залучені до тестування програмного забезпечення. Познайомимося з принципами тестування та попробуємо використати їх на практиці.
2
Життєвий цикл розробки програмного забезпечення (Software Development Life Cycle (SDLC)
Як і будь-яка активність, тестування має свої правила та процеси, яким повинні слідувати. На цьому занятті Ви познайомитися з так званим життєвим циклом розробки програмного забезпечення, невід’ємною частиною якого є тестування продукту. Для наглядного прикладу буде використано дві моделі розробки програмного забезпечення (Waterfall і SCRUM). Додатково Ви будете мати можливість порівняти Waterfall і SCRUM та зрозуміти наступні речі: - Процеси, які застосовуються - Яка є відмінність між моделями - Що краще використати на проекті
3
Типи тестування
В цій темі Ви дізнаєтесь, які бувають типи тестування, що таке функціональне і нефункціональне тестування, а також як їх використовувати під час тестування.
4
Аналіз вимог до програмного забезпечення
Аналіз вимог – чи не найголовніша річ, яку потрібно робити якісно завжди. Ви спитаєте "А як це правильно робити?" Власне, протягом цих занять Ви отримаєте відповідь на своє запитання, і не тільки. Вам розкажуть, які є типи вимог, які найбільш поширені помилки, що трапляються у вимогах, та чим відрізняються функціональні вимоги від нефункціональних.
5
Процес розробки тестів (Test Design)
Тест дизайн (Test Design) — це ще одна сходинка в процесі тестування програмного забезпечення. Під час тест дизайну розробляються тестові випадки (тест кейси) відповідно до вже визначених критеріїв якості та цілей тестування. На заняттях Ви дізнаєтеся, які типи тестової документації існують і як їх правильно використовувати. А також познайомитеся із тест дизайн техніками чорного ящика (Specification-based (black-box) test design techniques).
6
Виконання тестів і відстеження дефектів
Після тест дизайну, коли тест кейси вже готові, наступною сходинкою буде виконання тестів. Під час лекції Ви ознайомитеся з такими поняттями, як: - Тест рівні та тест типи (test levels and test types) - Статичне та динамічне тестування (Static and dynamic testing) - Чорний ящик, білий ящик, сірий ящик (black-box, white-box, grey-box testing) - Звіти по виконаних тестах (Test execution reports) - Регресійне тестування (Regression Testing) - Повторне тестування (Re-testing (confirmation testing)) Під час виконання тестів тестери знаходять невідповідності між очікуваним і реальним результатом. Такі невідповідності називають дефектами в тестуванні. В IT сфері є цілий процес, як працювати з дефектами. Протягом цієї лекції Ви дізнаєтеся як відстежуються дефекти, починаючи з того, що таке дефект репорт, життєвий цикл дефекту, що повинно бути описано в дефект репорті, та яка відмінність між пріоритетом та серйозністю дефекту.

Рекомендована базова підготовка

Англійська мова на рівні Intermediate.

Володіння ПК: базові навички роботи з операційними системами, знання основ баз даних та мережевих технологій

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ЮРІЙ КУТЕЛЬМАХ

Директор Lviv QA School. Викладач курсу "Тестування ПЗ"
ОЛЕКСАНДРА ЗУБАЛЬ
Викладач курсу "Тестування ПЗ". EPAM Systems. Test Lead Software Engineer Дізнатись більше