+380 67 826 62 92

Ми повністю оновили формат навчання на курсі «Тестування програмного забезпечення». Тепер ми пропонуємо більш гнучкий підхід до навчання у форматі онлайн вебінарів та практичних семінарів у класі. Такий підхід дасть змогу скористатись усіма перевагами дистанційного навчання: доступність, мобільність та економія часу. Проте, ми в LITS QA School чітко розуміємо потребу у набутті практичних навичок, і найбільш ефективною моделлю, в цьому випадку, є проведення семінарів в оффлайн режимі. Таким чином, ми склали нову програму, яка дасть студентам впевнений старт у галузі тестування ПЗ. Ми також пропонуємо кілька нових додаткових воркшопів, що покриють актуальні теми галузі. Наші викладачі - це експерти із забезпечення якості, досвідчені фахівці і, насамперед, практики, які готові ділитись своїми знаннями і досвідом та здійснювати менторство протягом усього курсу.

А головне цей курс - це інтернатура компанії Gameloft. У разі успішного проходження інтернатури ви отримаєте роботу з тестування комп'ютерних ігор.

Основні вимоги до кандидатів:
- хороше знання англійської мови - мінімальний рівень В1 (intermediate);
- впевнений(-а) користувач ПК;
- наявність власного ноутбуку.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Introduction to testing
2
SDLC: Waterfall, V-model, Agile, Scrum, Kanban
3
Fundamental testing process and testing pyramid
4
Requirements analysis
5
Testing types
6
Test design techniques and test cases
7
Defect management
8
API testing
9
Introduction into test automation

Рекомендована базова підготовка

Хороше знання англійської мови - мінімальний рівень В1 (intermediate);

Впевнений(-а) користувач ПК;

Наявність власного ноутбуку.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ОЛЕКСАНДРА ЗУБАЛЬ

Директор LITS QA School та викладач курсу "Тестування ПЗ"
ОЛЬГА ДІДИК
Викладач курсу "Тестування ПЗ". Lohika. QA Senior Engineer Дізнатись більше