+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Курс створено для менеджерів ІТ проектів, які вже мають практичний досвід виконання проектів на посаді керівника, або людей, що були безпосередньо дотичні до певних функцій керування проектами.

Головна мета курсу – адресувати найбільш типові труднощі, з якими у повсякденній роботі стикаються керівники ІТ проектів поза типовими функціями планування та контролю виконання робіт. Акцентуємось на теоретичних знаннях, щоб збудувати міцне підгрунтя для подальшого розвитку.

Курс структуровано відповідно до The PMI Talent Triangle™, а саме поділено на 3 модулі:

  • Technical Management
  • Leadership
  • Business Management


Додаткова інформація

Навчальний план

Модуль “Technical Management” містить наступні теми:

- Governance – організація виконання робіт із урахуванням інтересів ключових зацікавлених сторін, різні рівні бачення та планування та їх синхронізація між рівнями. Розглядаються типові підходи класичної водоспадної та гнучкої методології.
- Lifecycle Management and Agile Practices – вибір найбільш ефективних життєвих циклів виконання робіт із урахуванням зовнішніх потреб, масштабів кінцевих продуктів та інкрементів їх розвитку, а також наявних обмежень. Розглядаються приклади організації життєвого циклу із застосуванням гнучкої методології.
- Estimations and Earned Value Management – принципи та підходи до оцінки робіт, а також техніки контролю їх виконання з точки зору порівняння устаткування наявних ресурсів проти фактичного прогресу. Розглядаються типові труднощі та непорозуміння, а також шляхи їх вирішення.
- Risk Management – процес ідентифікації, аналізу, планування та контролю над ризиками. Систематизується теоретичний базис, а також розглядаються практичні техніки та підходи.

Модуль “Leadership” містить наступні теми:

- Team Building – принципи командоутворення, фази та основні складнощі на шляху побудови ефективної команди. Розглядаються практичні підходи до мінімізації негативних явищ в новоутворених командах, а також поради щодо зв’язку з іншими проектними практиками на різних етапах утворення команди.
- Negotiation – основи підготовки та проведення ефективних перемовин. Розглядаються типові стратегії, поради щодо їх вибору, техніки та інструментарій.
- Motivation – принципи ефективної мотивації в залежності від типу людини. Розглядаються теоретичні основи та практичні техніки та поради.
- No-Win Strategies – основи поведінки в ситуаціях, безболісний вихід з яких – неможливий. Розглядаються типові стратегій та поради щодо їх вибору залежно від зовнішніх обставин та контексту.

Модуль “Business Management” містить в собі наступні теми:

- Business Models and Structures – основи бізнес-взаємодії замовника та постачальника послуг. Розглядаються різні моделі такої взаємодії, розподіл ризиків та відповідальності, а також поради щодо вибору найбільш ефективної моделі залежно від потреб сторін, цілей та контексту.
- Customer Satisfaction – принципи оцінки задоволеності замовника та шляхів впливу на неї. Розглядаються практичні підходи до планування та оцінки задоволеності, а також типові помилки в роботі із задоволенням замовника.
- Business Acumen – роль проектного менеджера у розвитку бізнесу. Розглядаються шляхи розвитку та вплив керівника проекту на їх появу та втілення.

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ

Автор та викладач курсу "PM Advanced" в PM School