+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Курс розраховано на менеджерів ІТ проектів, які вже мають практичний досвід виконання проектів на посаді керівника, або людей, що були безпосередньо дотичні до певних функцій керування проектами.

Головна мета курсу – адресувати найбільш типові складнощі, з якими у повсякденній роботі стикаються керівники ІТ проектів поза типовими функціями планування та контролю виконання робіт. Акцентуємось на теоретичних знаннях, щоб збудувати міцне підгрунтя для подальшого розвитку.

Курс структуровано у відповідності до The PMI Talent Triangle™, а саме поділено на 3 модулі:

  • Technical Management
  • Leadership
  • Business Management


Додаткова інформація

Навчальний план

Модуль “Technical Management” містить в собі наступні теми:

- Governance – організація виконання робіт із урахуванням інтересів ключових зацікавлених сторін, різні рівні бачення та планування та їх синхронізація між рівнями. Розглядаються типові підходи класичної водоспадної та гнучкої методології.
- Lifecycle Management and Agile Practices – вибір найбільш ефективних життєвих циклів виконання робіт із урахуванням зовнішніх потреб, масштабів кінцевих продуктів та інкрементів їх розвитку, а також наявних обмежень. Розглядаються приклади організації життєвого циклу із застосуванням гнучкої методології.
- Estimations and Earned Value Management – принципи та підходи до оцінки робіт, а також техніки контролю їх виконання з точки зору порівняння устаткування наявних ресурсів проти фактичного прогресу. Розглядаються типові складнощі та непорозуміння, а також шляхи їх вирішення.
- Risk Management – процес ідентифікації, аналізу, планування та контролю над ризиками. Систематизується теоретичний базис, а також розглядаються практичні техніки та підходи.

Модуль “Leadership” містить в собі наступні теми:

- Team Building – принципи командоутворення, фази та основні складнощі на шляху побудови ефективної команди. Розглядаються практичні підходи до мінімізації негативних явищ в новоутворених командах, а також поради щодо зв’язку з іншими проектними практиками на різних етапах утворення команди.
- Negotiation – основи підготовки та проведення ефективних перемовин. Розглядаються типові стратегії, поради щодо їх вибору, техніки та інструментарій.
- Motivation – принципи ефективної мотивації в залежності від типу людини. Розглядаються теоретичні основи та практичні техніки та поради.
- No-Win Strategies – основи поведінки в ситуаціях, безболісний вихід з яких – неможливий. Розглядаються типові стратегій та поради щодо їх вибору залежно від зовнішніх обставин та контексту.

Модуль “Business Management” містить в собі наступні теми:

- Business Models and Structures – основи бізнес-взаємодії замовника та постачальника послуг. Розглядаються різні моделі такої взаємодії, розподіл ризиків та відповідальності, а також поради щодо вибору найбільш ефективної моделі залежно від потреб сторін, цілей та контексту.
- Customer Satisfaction – принципи оцінки задоволеності замовника та шляхів впливу на неї. Розглядаються практичні підходи до планування та оцінки задоволеності, а також типові помилки в роботі із задоволенням замовника.
- Business Acumen – роль проектного менеджера у розвитку бізнеса. Розглядаються шляхи розвитку та вплив керівника проекту на їх появу та втілення.

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ

Автор та викладач курсу "PM Excellence" в PM School, викладач курсу "Business development" в BDA School