+380 67 826 62 92

Lviv IT School створена ентузіастами-професіоналами, які вболівають за розвиток ІТ сфери в Україні та прагнуть готувати найкращі кадри у всіх напрямках ІТ. Наша місія – надавати IT освіту, яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

Історія виникнення

Ідея створити школу з’явилась на зустрічах спільноти testers.lviv.ua у 2012 році. Саме тоді була створена Школа тестування програмного забезпечення (Lviv QA School). У 2013 році була створена Школа Проектного Менеджменту (Lviv PM School). У 2014 році виникла Львівська школа програмування (Lviv Code School) та Школа UI/UX дизайну. У 2015 році заснована школа HR та рекрутингу, а також школа бізнес аналізу та бізнес девелопменту. Восени 2016 року Lviv IT School разом із програмою Ciklum DataminDS cтворюють Lviv Data Science School. З січня 2016 року Lviv IT School активно розвиває також проект дитячого навчання LITS4kids.
Із самого початку навчальний процес у школі побудований з акцентуванням уваги на практичних аспектах роботи в ІТ компаніях, і в цьому, безумовно, заслуга викладачів школи, які є практиками і працюють у провідних ІТ компаніях Львова. Cаме тому курси школи постійно модернізуються та вдосконалюються, щоб відповідати вимогам ринку.

Наші досягнення

В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards). Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика за минулий рік показує, що близько 70% наших студентів працевлаштовуються в провідні IT компанії.
В рамках IT Jam «Meet&Mix!», що відбувся 21 березня 2015 року, Lviv IT School здобула нагороду IT Education Awards 2015 «From passion to action» в номінації “The most innovative educational program”. Ця нагорода призначена для тих, хто активно розвиває ІТ індустрію в Україні, надихаючи та навчаючи нових ІТ спеціалістів.

За детальною інформацією звертайтеся до нас:

info@lits.ua

тел. +380 67 826 62 92

Корпоративний логотип