Інтенсивний курс по Game Development, розроблений для максимально швидкого та ефективного навчання розробці комп’ютерних ігор.

Вже з першого заняття юні девелопери починають працювати над власними проектами, використовуючи сучасні інструменти та відповідно до найкращих практик, прийнятих в індустрії.

Більша частина навчання проводиться в командах в атмосфері, максимально наближеній до роботи в game dev студіях. Підлітки освоюють основи програмування, ООП, методи оптимізації, вчаться працювати з дебагером, профайлерами пам’яті та швидкодії, репозиторіями коду і створюють щонайменше 2 власних прототипи комп’ютерних ігор.

Під час навчання використовується ігровий engine - Unity, середовище розробки - Visual Studio, мова - C#. Курс розрахований для підлітків 14+.

Ти відкритий до нових викликів, хочеш стати справжнім розробником і створити бомбезну гру? Для цього необхідно зареєструватися на курс, написати дизайн документ до гри, яку ти хочеш створити та пройти тест на аналітичні здібності (співбесіда з викладачем).

Вартість навчання - 1750 грн / місяць. Оплата поетапно. Наявна можливість кредитування навчання.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Проект 1
Мета: освоєння середовища розробки, швидке знайомство з мовою програмування, знайомство з методом навчання. Проект виконується індивідуально. Варіанти проектів: tetris, packman, space invaders, arkanoid, 2048, або на вибір учня.
2
Проект 2
Мета: глибше вивчення мови програмування, основи ООП, навички командної роботи, освоєння інструментів для командної роботи. Проект виконується командами по 3-4 людини. Проект вигадується учнями самостійно, обговорюється в межах команди. Складність: тільки 2D, простенький платформер, шутер.

Рекомендована базова підготовка

Аналітичні здібності. Висока мотивація та бажання вчитися.

Знання ПК на рівні користувача

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 691 81 98, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

МАКСИМ ГРИНІВ

Викладач курсу "GameDev4teens"