+380 67 826 62 92

Курс “Gamecraft” має за мету показати дітям, як можна створювати ігри і втілювати свої фантазії, а також як виглядає індустрія створення ігор зсередини. Окрім цього, курс допоможе підліткам більш точно визначити, що саме їх цікавить (програмування, арт, гейм-дизайн).

“Gamecraft” – це курс для тих, хто не лише любить грати в ігри, а й бажає створювати власні. Друга частина – невід’ємна, бо просто гравцям тут не місце :)

Особливий курс тим, що вже з першого заняття ми почнемо розробляти власні ігри і знайомитися з тим, як створюються ігрові світи. Також ми плануємо познайомити юних розробників з представниками індустрії. Вікова категорія курсу – 10-16 років. Заняття проводяться щосереди та щопятниці.

Щоб потрапити на курс, підліткам слід написати мотиваційного листа про гру, яку вони хочуть створити… і без батьківської допомоги. Кількість місць у групі обмежена, тож реєструйтеся та очікуйте на листа з подальшими вказівками. Зустрінемося в захопливому світі комп’ютерних ігор.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Створення гри
  • Game development. Як живе індустрія розробки ігор
  • Construct 2. Як створити гру своєї мрії без програмування
  • Прототипування. Як зробити, показати та пояснити ідею своєї гри
  • Дизайн рівнів. Як побудувати власний всесвіт
  • Ігровий досвід. Як зробити свою гру незабутньою
2
Створення графіки
  • Основи малювання. Перенесення власних ідей на малюнок
  • Комп'ютерна графіка. Як створюється все, що ми бачимо в іграх
  • Дизайн персонажів та оточення. Як передати почуття та історію за допомогою графіки у грі

Рекомендована базова підготовка

Очі мають горіти під час розповіді про власні ідеї або про вже існуючі світи. Підліток має горіти бажанням створювати, а не заробляти, бути відомим і т.п.
Незакінчена середня освіта.
Володіння ПК на рівні користувача

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 691 81 98, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.