+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Gamecraft - це курс для дітей віком 10 - 14 років, які цікавляться сучасними технологіями та хотіли б побачити та зрозуміти з середини, що таке розробка справжньої комп'ютерної гри.

Мета курсу - показати дітям, що таке сфера розробки ігор, навчити їх, як можна створити власний віртуальний світ та керувати ним. Ми хочемо довести дітям, що
написати гру самому - це набагато цікавіше, ніж просто грати в неї. Моделювання ідеї гри, створення персонажів, оточення, дерева рівнів та усі інші необхідні елементи ігрового світу - цьому всьому навчиться кожен учасник курсу Gamecraft.

Створення комп'ютерної гри - це завдання, яке в дорослому світі виконує ціла команда професіоналів: дизайнери гри, архітектори, програмісти, продюсери, художники, звукооператори, тестувальники. І це все дуже захоплюючий та кропіткий процес. На курсі Gamecraft діти зможуть визначитись, яка стадія розробки гри для них найбільш цікава та які саме навички варто розвивати.

Наприкінці курсу кожна дитина буде працювати над створенням власної гри за своєю ідеєю. Тож ми чекаємо всіх креативних підлітків, які хочуть знати, що насправді лежить за тим віртуальним світом, в який вони поринають, клікнувши на іконку "START A NEW GAME".

Дні та час навчання: вівторок і четвер, 17:00-18:00 (заняття триває 1 годину)


Додаткова інформація

Навчальний план

1
Знайомство з поняттям розробки ігор. Тенденції, історія відео ігор, напрямки.
2
Знайомство з програмою Construct 2.
  • робота з середовищем
  • основні інструменти
  • можливості програми
3
Робота з змінними.
4
Розробка світу для своєї гри. Створення дерева рівнів.
5
Робота з мультимедійними файлами.
6
Робота з динамічними елементами
7
Додавання поведінки і подій в Construct 2
8
Робота з об’єктами в Construct 2
9
Робота з графікою, дизайном персонажів та оточенням в грі
10
Додаткові можливості Construct 2
11
Робота над власним проектом
12
Захист проектів

Рекомендована базова підготовка

Очі мають горіти під час розповіді про власні ідеї або про вже існуючі світи. Підліток має горіти бажанням створювати, а не заробляти, бути відомим і т.п.
Незакінчена середня освіта.
Володіння ПК на рівні користувача

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

СТЕПАН СМАЛЬ

Викладач курсу "Game Craft"