+380 67 826 62 92

Зима близько! А з нею свята і зимові канікули. Ми пропонуємо дітям 9-13 років провести канікули весело і з користю — дізнаватися щось нове, завести нові знайомства і освоїти нові корисні навички.Саме для цього ми запускаємо двотижневий winter camp від Digital Learning.

У програмі табору:

GameDev

Скажіть своїм дітям “відеоігри” і у відповідь почуєте “ні слова більше”. Вони матимуть можливість заглянути за лаштунки ігротворення, прокачати свою креативність та втілити у життя власну гру, ідею якої вони, безперечно, не один раз розповідали друзям.

Фото\Відеоблогінг

Як до цього не стався, а блогерство стало однією з успішних, перспективних та високооплачуваних професій діджиталізованого суспільства.

Все що потрібно для успіху - підійти до цієї справи з розумом. Ми постараємося розкрити усі процеси які ховаються за кадром відеороликів та фотознімків: світло, пошук ідеального кадру, зйомка фото та відеоматеріалів, а також монтаж та постобробка.

Вебдизайн

Знайомство з платформами Figma та Tilda - інструментами для створення власних вебсторінок. Такі навички знадобляться у будь-якому віці та у будь-якій сфері.

Англійська мова

Безперечний маст хев для кожного на сьогоднішній день - це знання англійської мови. Постійна практика, буденне спілкування в рази спрощує сприйняття, вивчення та розмовні навички англійської.

За короткий період зимових канікул діти зможуть познайомитися з багатьма актуальними кар’єрними напрямками, здобудуть цінні знання, які точно не будуть зайвими, чим би вони не займались надалі, а найголовніше - чудово розважаться та знайдуть нових друзів.

Час проведення: 10:00 - 18:00

Харчування: включено

Ціна: 3600грн за тиждень, 6800 — за весь табір.Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.