+380 67 826 62 92

Літо для дітей має відбутись!

Після такого тривалого періоду дистанційного навчання, дітям потрібне живе спілкування з однолітками, щоб розділити з ними спільні інтереси.

Саме для цього, а також для захопливого навчання та проведення часу, Digital Learning запускає літній табір для дітей віком 7-15 років.

Табір буде проходити за містом, на локації “Медовий блюз”. У групах до 16 учасників, з 10:00 до 18:00 діти займатимуться графічним дизайном, графікою, заняттями з управління квадрокоптерами.

Три години занять, кіноклуб, розваги та спілкування на свіжому повітрі. Чудова зміна оточення, після довгої дистанційки.

Час проведення: 10:00 - 18:00

Харчування: включено

Ціна: 7800 грн.Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.