+380 67 826 62 92

Літній табір - це період великих відкриттів: відкриття нових інтересів, розширення горизонтів своїх захоплень, знайомство з однолітками зі спільними інтересами.

Літній табір може стати відправною точкою до нової дружби, нового життя та нових занять. Саме таку відправну точку нового та надзвичайно цікавого Digital Learning пропонує вашим дітям.

Нові знайомства, баланс між освітніми та розважальними заняттями, а також корисне занурення в теми, якими живе сучасне молоде покоління.

У програмі табору:

GameDev

Скажіть своїм дітям “відеоігри” і у відповідь почуєте “ні слова більше”. Вони матимуть можливість заглянути за лаштунки ігротворення, прокачати свою креативність та втілити у життя власну гру, ідею якої вони, безперечно, не один раз розповідали друзям.

Фото\Відеоблогінг

Як до цього не стався, а блогерство стало однією з успішних, перспективних та високооплачуваних професій діджиталізованого суспільства.

Все що потрібно для успіху - підійти до цієї справи з розумом. Ми постараємося розкрити усі процеси які ховаються за кадром відеороликів та фотознімків: світло, пошук ідеального кадру, зйомка фото та відеоматеріалів, а також монтаж та постобробка.

Вебдизайн

Знайомство з платформами Figma та Tilda - інструментами для створення власних вебсторінок. Такі навички знадобляться у будь-якому віці та у будь-якій сфері.

Англійська мова

Безперечний маст хев для кожного на сьогоднішній день - це знання англійської мови. Постійна практика, буденне спілкування в рази спрощує сприйняття, вивчення та розмовні навички англійської.

За одне літо діти зможуть познайомитися з багатьма актуальними кар’єрними напрямками, здобудуть цінні знання, які точно не будуть зайвими, чим би вони не займались надалі, а найголовніше - чудово розважаться та знайдуть нових друзів.

Час проведення: 10:00 - 18:00

Харчування: включено

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.