+380 67 826 62 92

Твоя дитина не уявляє свого життя без соціальних медіа? Майже весь час слідкує за трендами у світі діджитал та фоловить найпопулярніших Instagram та Youtube блогерів? Є активним користувачем Facebook, Instagram, опановує Telegram та інші додатки? Подаруй їй незабутній, мотиваційний початок Нового Року — участь у чотирьохденному інтенсиві з медіа сторітелінгу в Карпатах, який відбудеться з 16 по 19 січня у м. Славське. В рамках табору учасники навчатимуться мислити “поза рамками”, практикуватимуть імпровізацію, опановуватимуть сторітелінг та працюватимуть над власними відеопроектами. Крім навчання, ми обіцяємо багато інтерактиву та розваг.

Чому варто взяти учать у «Winter Camp in Digital Storytelling»?

Ми живемо у світі, де креативність та інноваційність стали найбільш затребуваними навичками, які дозволяють ефективно реагувати на виклики сучасності. Саме тому більшість роботодавців прагнуть бачити у своїй команді креативних та вмотивованих працівників, схильних до творчого мислення і саморозвитку. Крім того, інтернет-простір заполонили вірусні коуби, вайни, звичайні відеоролики та короткометражні анімації. А статистика YouTube доводить, що їхня аудиторія – це майже третина всіх користувачів Інтернету. Отже, майбутнє, безперечно, – за відеороликами! Ми теж намагаємось крокувати у цьому напрямку, і вперше у 2018 році, ми організовуємо зимовий табір для підлітків (13 - 16 років) з діджитал журналістики та сторітелінгу в Карпатах.

Скільки часу триватиме інтенсив?

“Winter Camp in Digital Storytelling” – це чотирьохденний табір для підлітків 13-16 років, який допоможе вашій дитині розкрити свій потенціал уяви, креативу та відваги, а чудова атмосфера українських Карпат посилить відчуття впевненості у собі.

День 1 (16 січня) – «Розвиваємо креативність». Прибуття на базу, знайомство, робота у команді з менторами, перегляд кінострічки.

День 2 (17 січня) – «Сторітелінг». Теорія та практика, застосування методики сторітелінгу, пропрацювання практичних навичок, робота над власними проектами, інтерактив.

День 3 (18 січня) – «Технічна сторона цифрового сторітелінгу». Історія фотографії, вивчення методик інтерв’ювання, основи зйомки та монтажу.

День 4 (19 січня) – «Втілюємо свій проект у реальність». Детальне пропрацювання проекту з менторами, втілення ідеї – зйомка та монтаж, останні приготування перед захистом проектів. Презентація результатів. Повернення до Львова.

Це унікальна програма, яка буде корисна не лише для професійних блогерів, але і для аматорів-початківців, яким цікаво спробувати себе у ролі блогера та навчитись знімати вражаючі відео.

Що дізнаються учасники на таборі?

В рамках чотирьохденного інтенсиву, який триватиме з 16 по 19 січня, учасники:

  • Закріплять на практиці отриманні навички комунікації та самопрезентації;
  • Практикуватимуть імпровізацію та швидке генерування ідеї;
  • Опановуватимуть техніки брейнстормінгу та тімбілдінгу;
  • Розкриватимуть власну уяву, письменницький хист та журналістські навички сторітеллінгу;
  • Вестимуть персональний блог та самі ж популяризуватимуть його;
  • Дізнаються цікаві факти з історії фотографії та секрети створення сценарію;
  • Спробують різні методи зйомки та монтажу;
  • Створять власні цифрові відеопроекти.

Участь у таборі – це чудова можливість для підлітків, оскільки вони зможуть максимально проявлять свої творчі здібності, ініціативність та лідерські якості. Всі унікальні моменти, проведенні у таборі, наші юні журналісти відобразять у своїх підсумкових репортажах!

А як щодо безпеки подорожі?

Оскільки, табір відбуватиметься в Карпатах (м. Славське, готельний комплекс "Бюргер Тростян") - перевезення здійснюватиметься комфортабельним автобусом. У групі буде до 15 дітей. З ними працюватимуть 3 ментори, тому вони завжди будуть під наглядом. Також для всіх учасників табору обов’язково передбачено страхування.

Яка вартість табору?

Вартість участі у таборі «Winter Camp in Digital Storytelling» – 4000 грн. У вартість включено: подорож Львів-Славське-Львів, страхування, проживання у готелі, трьохразове харчування та каво-перерви. З дітьми працюватимуть досвідчені ментори, а тому всі чотири дні табору будуть насиченими.

Як взяти участь у таборі?

Заповнити реєстраційну форму на сайті. Після цього з вами сконтактують наші адміністратори та розкажуть всі деталі.

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

АННА ЛЕПСЬКА
Викладач критичного та креативного мислення у LITS4teens, тренер Winter Camp in Digital Storytelling. ГО "Інститут Суспільних Ініціатив". Проектний менеджер Дізнатись більше
АНДРІЙ КОНДРАТІКОВ
тренер Winter Camp in Digital Storytelling. ГО "Інститут Суспільний ініціатив". проектний асистент Дізнатись більше
ВІКТОР ПЕТРОВ
тренер Winter Camp in Digital Storytelling. . фасилітатор Дізнатись більше