+380 67 826 62 92

Не тільки літо має бути веселим періодом з новими, цікавими знайомствами, відкриттями та враженнями. Осінь теж так може і LITS запрошує ваших дітей зробити осінь веселішою та яскравішою.

Період канікул проведених наодинці з комп’ютером закінчено. Ці канікули ваші діти проведуть у хорошій компанії однолітків за неймовірною кількістю цікавих занять.

Технології розвинулись настільки, що опинитись посеред фантастичного світу, розглянути природу найвіддаленішого куточку світу стало так само легко, як подзвонити знайомому. Технології віртуальної та доповненої реальності розвиваються шаленими темпами і в недалекому майбутньому запропонують ще велику кількість нових можливостей. У ваших дітей є унікальна можливість заглянути за ширму творення VR та XR, дізнатись як це працює та спробувати себе у розробцідоповненої реальності.

Англійська мова на сьогоднішній день – не просто мова, а інструмент хороших перспектив. Окрім вивчення потрібно практикуватись і в спілкуванні. На наших заняттях з англійської, будемо розвивати свої навики спілкування.

Історія – важливий, але часто нудний, в очах дітей, предмет. На заняттях «Smart history» не нудно і небанально дізнаватимемось про минуле людства.

Діти матимуть змогу відчути себе героями мультфільму «Панда кунгфу» освоюючи ази східних єдиноборств на спортивних активностях із кунгфу та айкідо.

Продовжимо розкривати азійський колорит займаючись заняттями з орігамі та китайської каліграфії створюватимемо прекрасне своїми руками, розвиватимемо дрібну моторику рук, зосередженість та естетичне виховання.

Без програмування це був би не LITS Autumn Camp. На заняттях із програмування діти опановуватимуть одну із найперспективніших сьогодні професій та освоюватимуть найпоширенішу на сьогодні мову програмування JavaScript

В програмі Autumn Camp:

  • XR, AR, VR;
  • Англійська мова;
  • Фото/відео блогінг;
  • Айкідо/кунгфу;
  • Самопрезентація/ лідерство;
  • Smart history;
  • Орігамі;
  • Програмування;
  • Настільні ігри.

*Ціна вказана за половину дня, з 10:00 до 13:00. Вартість повного дня з 10:00 до 18:00 - 2600 грн.

Зареєструватись можна тут!

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.