+380 67 826 62 92

3D MODE — це вступний курс для ознайомлення з основами 3D графіки та галузями її застосування. Під час курсу слухачі практично опановуватимуть базові навички створення 3D малюнків і 3D-моделювання фото-реалістичних моделей, дізнаються про топові тенденції та перспективи цього графічного напрямку в Україні та світі.

МЕТА: знайомство з технологією 3D графіки та отримання базових навичок для роботи у всіх напрямках її застосування.


ЩО ТАКЕ 3D ГРАФІКА?

3D графіка (тривимірна графіка або 3 Dimensions) — один з найбільш популярних різновидів комп’ютерної графіки, який призначений для створення зображення об’ємних об’єктів. Основна відмінність 3D — представлення зображення в трьох площинах, а це вже особливий спосіб побудови самої картинки в спеціальних програмах (Blender, 3Ds Max, Maya, Cinema 4D і т.п.), за допомогою яких дуже легко маніпулювати такими ефектами, наприклад, як освітлення і тінь. Саме тому 3D візуалізація вважається найреалістичнішим відображенням інформації, оскільки в повсякденному житті людина так само бачить світ в трьох вимірах.


ЯКІ ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ 3D ГРАФІКИ?

Нині 3D графіка увійшла майже у всі сфери діяльності людини. Вона застосовується в кінематографі, архітектурній справі, комп’ютерних іграх, дизайні, рекламі, поліграфії, науці, промисловості та виробництві. Таким чином, маючи навички створення 3D зображень, можна віднайти своє місце в будь-якій індустрії.


ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Даний курс орієнтований на підлітків, які захопленні дизайном та не мають навичок створення комп’ютерної графіки.


ЯКА ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ?

Структура курсу: 2 модулі.

Тривалість першого модуля: 2,5 місяці.

Кількість занять: 20 по 60 хв. кожне.

Заняття проходитимуть двічі на тиждень (понеділок та четвер) на 17:00.

Додаткова інформація

Навчальний план

Курс включає основні та додаткові блоки, які нададуть більший спектр можливостей по реалізації себе в 3D індустрії. У програмі: моделінг, анімація, скульптинг і, звичайно ж, основи 3D-візуалізації.

Рекомендована базова підготовка

Мінімальні навички володіння ПК.

Жвавий інтерес до комп'ютерних технологій.

Поширені запитання (FAQ)

1

Як зареєструватись на курс?

На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.

2

А що, як я не отримав лист-підтвердження?

Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 691 81 98, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ОЛЕКСАНДР ШЕСТАКОВИЧ

Викладач курсів "3D Mode" та "LITS4teens"