+380 67 826 62 92

Михайло Крамаренко, директор зі cтратегії компанії V.I.Tech, професіонал з більш ніж 20-річним досвідом в IT і аутсорсингу на ринках України та за її межами. Протягом своєї професійної діяльності Михайло успішно реалізовував і впроваджував проекти з розробки критичних для підприємств систем, фокусуючись на формуванні візії, аналізі та детальному опрацюванні вимог, дизайні архітектури для задоволення реальних бізнес-потреб замовників.

Протягом 10 років Михайло Крамаренко був співробітником компанії Eleks, де займав спочатку інженерні, а згодом і керівні позиції. У переліку його обов’язків – досконале володіння та управління всіма аспектами розробки систем – від виявлення бізнес-вимог до успішного впровадження IT-рішень. Його аналітичний, архітектурний і науковий досвід дозволив розвинути як Java-експертизу, так і створити, розвивати і надихати вдосконалення офісного бізнес-аналізу – одну з ключових і популярних експертиз компанії. Досвід розвитку компетенцій та експертиз дозволив Михайлові створити департамент якості, головною метою якого є забезпечення належного рівня надання продуктових сервісів замовнику на всіх етапах життєвого циклу продукту.

Набутий авторитет Михайла на ринку IT дозволив йому організувати та успішно провести потік бізнес-аналізу на конференції IT Arena 2014. Михайло – член журі IT Awards 2015 в номінації бізнес-аналізу.

З 1989 Михайло Крамаренко – к.т.н. за спеціальністю “Обчислювальні машини, комплекси, системи, мережі”. Його наукові інтереси зосереджені на теоретичних аспектах побудови гарантопридатних систем та діагностиці на системному рівні.

Записи у блогах

  • МИХАЙЛО КРАМАРЕНКО
  • 04/042016
Бліц інтерв’ю із автором курсу «Основи бізнес аналізу» Михай...

МИХАЙЛО КРАМАРЕНКО

Автор курсу "Основи бізнес аналізу"