+380 67 826 62 92

Технічний директор і керуючий партнер агентства інтернет-маркетингу Netpeak. Закінчив Національний дослідницький університет ім. академіка С.П. Корольова в м. Самара за фахом "Математичні методи захисту інформації". Більше 10 років в IT-галузі, з них 8 років працює у Netpeak. У компанію прийшов junior розробником і пройшов шлях розвитку до CTO.

У сферу компетенції входять:

- визначення загальної стратегії науково-технічного розвитку компанії;

-керівництво департаментом розробки ПО, в тому числі керування ERP / CRM системи;

- автоматизація бізнес-процесів;

-створення технічних регламентів для організації роботи всіх відділів. Власна ERP-система економить для Netpeak значні грошові і людські ресурси, а також дозволяє ефективніше і якісніше працювати над проектами за рахунок застосування сучасних технологій і автоматизації.

Дмитро активно займається розвитком IT-галузі і освіти Одеси, регулярно виступаючи в провідних ВНЗ в цій сфері, часто виступає на конференціях по розробці ПЗ. Крім того, він займається курируванням безкоштовних курсів Netpeak по розробці ПО, які дають можливість талановитим людям не тільки домогтися професійних успіхів, а й заробляти гроші, роблячи корисну справу - прагнучи вивести свою країну з третього світу в перший. У вільний від роботи час Дмитро захоплюється туризмом і цивільною авіацією.

ДМИТРО ПІСКАРЬОВ

Викладач курсу "Основи управління командами в ІТ"