+380 67 826 62 92

Пройшов шлях від продавця в магазині комп'ютерної техніки, до керівника ІТ департаменту в національній компанії. Приймав участь в стратегічному та операційному управлінні компаній різного рівня. Сумісно з Lviv StartUp Club проводив конференції SMCamp, Game Dev. Брав участь у виступах Lviv StartUp Club, в якості доповідача (Нетворкінг, Тайм-Менеджмент, Неформальне спілкування).

Останніх шість років, активно займається бізнес-консультуванням та супроводом малого бізнесу. Визначення цілей, розробка стратегій, структурування бізнес-процесів. Основна ціль – 100 успішних проектів. Допомогти з хобі виростити бізнес.


Серед проектів: «Еспокол», «Юнікол», «УЛК» (дочірні підприємства Галнафтогаз, ОККО), «AcoolA» - школа фітнесу та здорового харчування, «МонШері» - школа верхової їзди, «Зебра» - майстерня дозвілля для дітей та дорослих, «Леополі» - локальна мережа піцерій «Смарт Газ Україна» – мережа АЗГЗП та багато інших. Засновик проектів: «Я Українець. І я дотримуюсь правил», «Korobochka Idey». Розробив бізнес- інструменти: “Матриця ідей” – інструмент для визначення та струкрурування шляхів розвитку продукітів, компаній. “Матриця відповідальності” – інструмент для структуризації процесів, відповідальності при проектній роботі.

Соціальна відповідальність: Активно приймає участь у роботі “Центру допомоги сім’ям учасників АТО” . В 2016 році, отримав пам’ятну нагороду “За допомогу в обороні держави” та подяку від посла України в Португалії за актину волонтерську роботу. Основний напрямок діяльності – допомога дітям загиблих воїнів.

Викладач курсів

Записи у блогах

  • АНДРІЙ КОРЕЙБА
  • 08/112016
TIME MANAGEMENT FOR TEENS

АНДРІЙ КОРЕЙБА

Директор PM School Kyiv