+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Python не просто так вважається універсальною мовою програмування. Це – найзручніша мова програмування для веб-розробки та найкращий вхід в професію веб-розробника. Python зручний як для розробників, так і для замовників, адже економить і фінансові, і трудові ресурси. Інші мови програмування такою оптимальністю похизуватись не можуть.

Python увійшов до трійки найпопулярніших мов програмування на 2020 рік за даними опитувань на сайті DOU. Python широко використовують на популярних веб-ресурсах: YouTube, Instagram, DropBox, Google, Reddit, Pinterest, FireFox, NASA, Quora та багато інших.

На курсі «Python для веб розробки» у вас з’явиться можливість увійти у кар’єру веб-розробника крізь зручні двері Python і одразу розпочати роботу над проектами. Ви познайомитесь та детально освоїте головні фреймворки Python. Для веб-розробки використання фреймворків – це маст-хев, тому їм приділено багато уваги на курсі.

Django – найвідоміший та найпопулярніший фреймворк для веб-розробки з використанням Python. На курсі ми розберемо масштабування Django-додатків, зміну компонентів та сторонні розширення. Також, на заняттях ви ознайомитесь з мікрофреймворком Flask та іншими мікрофреймворками, такими як CherryPy, AIOHTTP, Bottle.

Окрім цього на курсі ми розглянемо асинхронні задачі – Celery; прив'язку Python аплікацій до веб та все необхідне для якісної веб-розробки.

Курс призначений для людей, які хочуть освоїти Python як інструмент веб-розробки і вивчити популярні фреймворки та стеки технологій. Після цього курсу ви навчитесь використовувати популярні веб-фреймворки, а також писати складні веб-аплікації, використовуючи Python.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Закріплення основ Python.
2
Веб сервери, WSGI, прив'язка Python аплікацій до веб.
3
Вступ в Django.
4
Робота з базами даних, ORM.
5
Адмін інтерфейс.
6
Форми.
7
Generic views.
8
Авторизація.
9
Локалізація.
10
Асинхронні задачі - (celery).
11
Структурування аплікацій та налаштування.
12
Масштабування django додатків.
13
Корисні сторонні розширення django.
14
Кастомізація django під власні потреби - заміна компонентів django.
15
Огляд мікрофреймворків (flask, cherrypy, aiohttp, bottle).

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ІВАН ЛАВРІВ

Викладач курсу "Python для веб-розробки" та курсу "Web UI Advanced (online курс)"