+380 67 826 62 92

Ви вже в очікуванні нового старту курсу Основи Бізнес Аналізу? Ми теж!

І поки чекаємо – хочемо запропонувати вам відвідати цікавий meetup, спікерами якого будуть наші випускники, що закінчували цей курс, успішно влаштувались на роботу за цією спеціальністю та професійно розвиваються.

Робота в бізнес аналізі – це:

- постійні виклики;

- багато комунікації;

- тут немає меж самовдосконаленню;

- можливість працювати в різноманітних доменах;

- важливість і значущість діяльності, оскільки саме результати нашої роботи визначають хід проекту.

Про все це вам розкажуть наші спікери. Також ви почуєте про те, чи є життя після курсів, як воно виглядає і як зробити стрибок в світ бізнес аналізу. Спікери поділяться своїм досвідом шляху від навчання до успішного оферу. Вони розкажуть як виглядає професія бізнес аналітика зсередини, які він виконує задачі, з чого складається робочий день і робочий процес в цілому. Ви матимете можливість розпитати про всі справи, думки і страхи які переживали спікери розпочинаючи кар’єру бізнес аналітика.

Наші спікери:

Yana Shulyuk

Навчалась на курсі «Бізнес аналіз» в LITS у листопаді-грудні 2017 р. Обрала для себе напрямок бізнес аналізу, бо вважає, що у цій професії не буває нудно.

Зараз Яна працює в компанії Intellias.

Oksana Holubets
Розпочала шлях у ІТ з відділу People Operations, впроваджуючи нові бізнес-процеси в компанії. Щоб більше дізнатися як працюють проектні команди, завершила курси LITS у 2018 році. І тоді зрозуміла, що бізнес аналіз - це любов). Відтоді працює Бізнес аналітиком в компанії InoXoft.

Roman Koropita

Навчався в НУ "Львівська політехніка", спеціальність "Міжнародна економіка". В листопаді 2018 року закінчив курс «Business Analysis Foundation» в LITS. Після курсу одразу поринув у ІТ сферу і почав працювати бізнес аналітиком в компанії SoftServe.

#Коли? 16 липня, о 19:00

#Де? LITS, вул. Сахарова 37

#Співорганізатори SoftServe та Business Analysis Community

Не забувайте РЕЄСТРУВАТИСЬ!!!

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)