+380 67 826 62 92

Список тасків на день + список покупок + список нагадування про зустрічі + паролі до усіх акаунтів… СТОП.

Зробіть своє життя простішим, адже навчитися запам'ятовувати усі необхідні дані дуже легко. Як саме вам розкаже Hordiy Ostapovych з лекцією “Влучай завжди в десятку. Як запам'ятовувати текстову інформацію зі точністю 100%”, в якій поділиться своєю авторською методикою як запам'ятовувати текстову інформацію і згадувати її в тому ж порядку, в якому вона була написана чи озвучена.

На нашій зустрічі навчимося запам'ятовувати списки (покупки, плани, учасники і тд). Будемо запам'ятовувати тексти з алгоритмами і скриптами (алгоритми продажу, алгоритм переговорів, скрипт опитування і тд). Навчимося опрацьовувати літературу так, щоб згадувати її попунктно.

Про спікера:

Гордій Остапович - атлет, що представляє Україну на міжнародних змаганнях зі спортивного запам'ятовування. Зафіксовано, що Гордій може запам'ятати перемішану колоду карт за 63 секунди, тому в січні 2015 року він потрапив у Національний Реєстр Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Згідно версії Memory League (швидкісне запам'ятовування з електронних носіїв) станом на березень 2019 знаходиться на 43 позиції у світовому рейтингу.

Не забудьте ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ;)

#Коли? 01.08 (четвер) | 19:00

#Де? MolodoZeleno, вул. Джерельна 20

#Ціна? 350

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)