+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Курс орієнтований на керівників компаній і підрозділів, проектних менеджерів в ІТ галузі, які хочуть зрозуміти сутність фінансової системи компанії, отримати та поглибити прикладні системні знання в галузі фінансового менеджменту, здобути практичні навички прийняття ефективних рішень, збору та аналізу фінансової інформації. Протягом авторського курсу слухачі отримають і зможуть використати знання, прийоми і розрахунки, які успішно використовуються в сучасному реальному ІТ-бізнесі.

Мета курсу:
Формування цілісного бачення бізнесу як фінансової системи, управління проектними фінансами, ефективного менеджменту операційної, фінансової та інвестиційної діяльності, розуміння принципів прийняття управлінських рішень в ІТ на основі збору, систематизації та аналізу фінансової інформації. Протягом курсу слухачі створять власний проект, розрахують його основні показники, побудують плани і бюджети, враховуючи фінансові ризики, різні сценарії розвитку і зможуть проаналізувати основні результати діяльності цього проекту.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Основи фінансового менеджменту в ІТ: сутність фінансів, принципи обліку, грошовий вираз бізнесу. Особливості управління фінансами в сучасному бізнес-середовищі.
2
Роль менеджера в управлінні фінансами проекту. Система збалансованих показників роботи проекту: методологія обліку, фінансові інструменти і підходи ефективного управління і прийняття рішень.
3
Доходи і витрати: принципи і методологія обліку, обчислення точки беззбитковості проекту, маржинальність бізнесу. Особливості розрахунків для ІТ-проектів: вплив управлінських рішень на прибутковість.
4
Управлінська звітність: PnL, CF, BS. Зміст, основні принципи заповнення і аналізу.
5
Управління грошовими потоками: особливості CashFlow для ІТ, його облік, аналіз і контроль.
6
Управління активами підприємства: класифікація, види, аналіз і розрахунок ключових показників ефективності. Нематеріальні активи в ІТ бізнесі як особливий вид активів.
7
Управління капіталом і інвестиціями: сутність власного і залученого капіталу, ефективність його використання і розпорядження. Особливості і види інвестицій для ІТ.
8
Управління фінансовими ризиками проекту: оцінка, вимірювання, врахування при прийнятті фінансових рішень.
9
Бюджетування, прогнозування і планування ІТ-проектів.
10
Оподаткування і побудова ефективної фінансово-юридичної моделі ІТ-бізнесу: врахування особливостей оподаткування і організації бізнесу на локальних і глобальних ринках.
11
Податок на прибуток, ПДВ і оподаткування виплат працівникам в різних юрисдикціях. Моделювання податкових наслідків ведення глобального бізнесу. Ризики і переваги неоподатковуваних і малооподатковуваних юрисдикцій.
12
Розробка і розрахунок ключових показників ефективності бізнесу (КРІ). Усі основні показники ефективності бізнесу на прикладах з простим поясненням їх практичного застосування.

Практичний наскрізний кейс по всіх темах: оцінка і аналіз бізнес-ідеї, розробка фінансово-організаційної моделі бізнесу, обчислення точки беззбитковості, розрахунок бюджетів і фінансових планів роботи проекту, податкове навантаження і альтернативні схеми оптимізації, створення і розрахунок системи КРІ.

Рекомендована базова підготовка

Бажано мати базову освіту і досвід роботи в бізнесі не менше 3-х років.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
КОСТЯНТИН ЄРОХІН
Викладач курсу «Фінансовий менеджмент ІТ-проектів». Intellias. Фінансовий директор Дізнатись більше