+380 67 826 62 92

ІТ-аутсорсинг грає велику роль для компаній, що працюють в умовах глобальної економіки і відкритих ринків. Підвищення оперативної ефективності, оптимізація втрат і максимізація прибутку дає додаткові конкурентні переваги.

У міру того, як компанії розробляють стратегії для ІТ-аутсорсингу, важливо щоб контракти, які підписуються, відповідали цілям і викликам сучасного ринку, а також були одночасно вигідні і позитивно впливали на результати бізнесу всіх сторін пов'язаних контрактними зобов'язаннями.
В епоху сучасних технологій, цифрових трансформацій та інтернету речей, для бізнесу як ніколи важливо зосередитися на наступних важливих аспектах: що потрібно для успішного розвитку бізнесу, що потрібно для конкурентоспроможності продуктової лінійки компанії, що потрібно кінцевим клієнтам. У той же час їм все ще потрібно зосередитися на тому, як: оптимально вести розробку продукту; як працюють команди, як оцінювати і відслідковувати успіхи і результати.Нові моделі ціноутворення – це новий спосіб ведення бізнесу і пропонують вони відмінну альтернативу традиційним контрактам.

#Коли: 30.10 о 19:00 год
#Де: LITS, вул. Сахарова 37, 3 поверх
#Ціна: 250 грн.

Зареєструватись на лекцію!!!

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)