+380 67 826 62 92

LITS запрошує на QA DAY. Одразу дві лекції про тестування за один вечір. Двоє досвідчених спікерів, які розкриють свої теми на максимум.

Тема 1: "Hints and Tips for Safe Diving into QA"

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ!!!

Якщо занурюватись в оточення, раніше невідоме для себе – без помилок не обійтись. Не знаючи усіх тонкощів, обов’язково повернеш кудись не туди, зробиш щось не те, чи зосередиш свою увагу не на тому, на чому вартувало б. Добре, якби був навігатор, який вкаже – що, куди, де і як.

Наш спікер Андрій Опрофат стане вашим навігатором у світі QA та розповість про такі важливі речі:

  • Ризики і чому вони важливіші за все;
  • Правильні комунікації - як вони допомагають вижити і отримати підйом;
  • Розвиток і здорове ставлення до QA

*(Лекція проводиться російською мовою.)

Тема 2: Софія Соснова Successful story"Від QA до QA Lead "

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ!!!

Особистий досвід – це чудова можливість навчитись, уникаючи помилок, бо їх вже хтось зробив і розказав вам про них. Це чудовий мотивація, що здатна вселити думку про те, що все можливо і підзарядити віру в себе. На своїй лекції Софія Соснова розповість про таке:

- робота QA - як є;

- особливості процесів на проектах;

- trick& tips для QA lead;

- чому ВА.

Про спікерів:

Андрій Опрофат - QA інженер з досвідом тестування у Desktop, Web та Mobile проектах. Окрім самого процесу тестування, приймав участь у організації тестувального процесу та побудові продуктивної комунікації з замовниками та клієнтами.

Софія Соснова - досвід роботи більше п'яти років. Впродовж цього періоду отримала експертизу в тестуванні web та mobile проектів. Згодом QA Lead та ВА. Засновниця курсів для трейні QA у GlobalLogic у Львові. Зараз основною сферою роботи є становлення процесу тестування на проектах, визначення та підтримка вимог, а також допомога в розробці UX.

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)