+380 67 826 62 92

Курс Product Management в LITS! Ви набудете навичок, які охоплюють весь процес продакт менеджменту: від ідеї до дослідження ринку, визначення продукту та створення прототипів, технологій, показників і, нарешті, до створення продукту.

Попит на Product Management зростає дуже швидко. Все більше і більше компаній нарешті розуміють, наскільки важлива ця дисципліна і ця роль для компанії, для успішного розвитку продукту та аутсорсингу. Більшість компаній очікують експертів з продакт менеджменту від аутсорсинг-партнера.

Але як ви можете потрапити в цю галузь? У сфері продакт менеджменту немає ніяких ступенів або сертифікатів. Більшість стають менеджерами завдяки успіху або кар'єрному зростанню в інших функціональних ролях, таких як бізнес-аналіз, управління проектами, архітектурі програмного забезпечення та UX-дизайну. На курсі ви отримаєте всю інформацію, необхідну для вивчення продакт менеджменту і ви матимете шанс влаштуватись на омріяну роботу або вдосконалите свої навички і краще виконуватимете свої існуючі обов'язки. Ми покажемо вам, що потрібно знати і що потрібно робити.

Студенти повинні мати базові знання про розробку програмного забезпечення, управління продуктами та бізнес-концепції, але це не є обов'язково - ми навчимо вас основам, як їх застосувати, як розвинутись і стати досвідченим продакт менеджером.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Вступ
2
Вступ до розробки продукту
3
Ідеї та потреби користувача
4
Визначення продукту
5
Конкуренція та аналіз ринку
6
Розвиток клієнтів
7
Розробка бізнес-кейсів
8
Розробка проектів та експерименти
9
Метрика у продакт менеджменті
10
Створення ефективної команди
11
Робота з людьми та зацікавленими сторонами
12
План маркетингу продуктів
13
Запуск продукту
14
Розробка цінової моделі продукту

Рекомендована базова підготовка

Досвідчений користувач ПК.

Англійська мова на рівні intermediate.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

АНДРІЙ ПАСТУШОК

Автор курсу "Product Management"