+380 67 826 62 92

Ціна для early birds 7650 грн.

Курс розрахований на широку аудиторію — це і практикуючі тімліди, і ті, хто готується ними стати, і технічні фахівці, які хочуть розширити область своїх компетенцій.

Жоден з ВИШів не готує фахівців з управління проектами, а вищі школи менеджменту, такі як МБА чи РМІ потребують наявність значного управлінського досвіду. Ми хочемо розірвати це замкнуте коло, запропонувати першу сходинку в освоєнні цієї професії, для якої достатньо живого інтересу та готовності взяти відповідальність за свою кар”єру у власні руки.Це ввідна програма по розвитку управлінських та лідерських навиків для спеціалістів, що працюють в ІТ-галузі.

Курс складається з 15-ти занять, що включають в себе теоретичні блоки та практику для формування та зміцнення управлінських навиків. Навчальна програма також передбачає роботу у групах.

Для кого цей курс:

Ви — технічний спеціаліст, який розглядає перспективу кар’єрного розвитку в управлінні. На нашому курсі ви зможете потренувати свої управлінські навики, щоб почуватись впевнено при зміні діяльності.

Ви — “практикуючий” тімлід. На нашому курсі ви отримаєте багато корисного матеріалу та освоїте нові інструменти, матимете можливість переосмислити свій досвід, і як результат — виконувати вашу роботу краще, швидше, з меншими зусиллями та отримувати більше грошей.

Ви — технічний спеціаліст, який не планує переходити в управління, а бачить своє професійне майбутнє інженером чи архітектором високого рівня. На нашому курсі ви розвинете Soft skills, які необхідні для успішної професійної діяльності та є вимогою для успішного проходження співбесіди у зрілих компаніях.

Ви — керівник компанії чи структурного підрозділу, який відповідає за загальний результат. Запропонуйте цей курс вашим працівникам, ми виконаємо частину вашої роботи по їхньому розвитку та навчанню, а ви отримаєте фахівців, готових реалізовувати більшу відповідальність та вести за собою.Додаткова інформація

Навчальний план

1
Вступ. Області знань проектного менеджменту.
2
Управління вимогами. Планування та прийняття рішень в умовах невизначеності.
3
Оцінка об’єму та часу виконання. Управління часом та змістом проекту.
4
Ризики: визначення, ідентифікація, характеристики, управління.
5
Основи таймменеджменту. Селфменеджмент.
6
Команда, командні ролі, формування команди, перформенс.
7
Права, обов’язки, відповідальність. Делегування.
8
Мотивація. Інструменти нематеріальної мотивації.
9
Проект, статус проекту, звітування. Метрики.
10
Огляд методологій. Аgile. Scrum. Waterfall, Kanban.
11
Конфлікти.
12
Управління зацікавленими сторонами. Управління очікуваннями. Комунікація на проекті.
13
Оцінка як управлінський інструмент. Визначення найближчих областей розвитку, система компетенцій. Побудова лояльності та розвиток команди. Оцінка та зворотні зв’язки.
14
Управлінські гігієнічні процедури.
15
Управління якістю. Управління бюджетом.

Рекомендована базова підготовка

Досвідчений користувач ПС

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 675 24 50, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
АЛЛА ЗАЯЦЬ
Викладач "Основи управління командами в IT". Тренінгова та консалтингова компанія "Rabbit Hole". Director and co-founder Дізнатись більше
СЕРГІЙ КАРПЕНКО
Викладач PM School, Основи управління командами в ІТ. SoftServe. Project manager Дізнатись більше
РОМАН ОНИЩЕНКО
Викладач PM School. SoftServe. Senior Project Manager at SoftServe BS Дізнатись більше