+380 67 826 62 92

LITS4smallkids – курс, який не лише розрахований на вивчення дітками основ програмування, а й на розвиток навичок співпраці, вміння розв’язувати логічні задачі та бути наполегливими у пошуку рішень.

Під час курсу діти навчатимуться за такими дисциплінами:Code (Прогамування), Soft skills (розвиток м'яких навичок), English, 3D моделювання(знайомство та робота з 3D принтером), Brain Games (настільні ігри, ігри на логіку, креативне та алгоритмічне мислення), Hand made (різноманітні майстерки).

Є можливість навчання двома способами:
- 6-ти місячний курс - вартість 2500 грн. на місяць.
- разові відвідування занять, вартість складатиме 150 грн за заняття, на день 300 грн. Таким чином дитина ходить на заняття за вибором.


Навчання двічі на тиждень у - вівторок та п'ятницю.
Час - з 15:00-17:00

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Програмування
У процесі навчання діти ознайомлюються з основними поняттями програмування, такими як алгоритм та цикли, вчаться знаходити правильні вирішення проблем, можуть творчо проявити себе, розвивають логічні та комп'ютерні навички. Вони мають змогу в ігровій формі дізнатися все, що їх цікавить в сфері програмування.
2
Soft skills
Розвиток м'яких навичок. Тут ми будемо навчатись правильному спілкуванню в команді, вирішенню конфліктів, будемо говорити про дружбу, та інші життєві цінності.
3
Англійська мова
В ігровій формі діти покращують свої мовленнєві навички з англійської мови та збагачують словниковий запас.
4
3D моделювання
Знайомство з роботою 3D принетра, моделювання фігурок, друк та ін.
5
Brain Games
Розвиток логіки, алгоритмічного мислення, різноманітні ігри.
6
Hand made
Майстерки, творчі заняття.

Рекомендована базова підготовка

Мінімальні навички читання.

Жвавий інтерес до комп'ютерних технологій.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 691 81 98, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ЮЛІЯ ГАПАЛЯК

Викладач курсу LITS4smallkids
ЮЛІЯ ШИНКАРИК
Викладач англійської мови. . Дізнатись більше
ПЕЦЮХ МАРТА
Викладач програмування та критичного мислення в "Lits4smallkids". . Дізнатись більше