+380 67 826 62 92

LITS4smallkids – спеціально розроблений курс для дітей віком 6-8 років, котрі лише вчаться читати, проте уже цікавляться комп’ютерними технологіями і хочуть навчитися створювати комп’ютерні програми. Курс не лише розрахований на вивчення дітками основ програмування, а й на розвиток навичок співпраці, вміння розв’язувати логічні задачі та бути наполегливими у пошуку рішень. До кінця курсу дітлахи уже можуть створити власну гру або історію, якою можна поділитися з іншими.

Заняття відбуваються в один будній день з 17.00 до 18.00 та щосуботи з 10.00 до 13.30 (обідня перерва 30 хв – у вартість навчання включений легкий ланч).

Тривалість навчання 2 місяці.

Вартість курсу – 5500 грн. Оплата здійснюється повністю.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Програмування
У процесі навчання діти ознайомлюються з основними поняттями програмування, такими як алгоритм та цикли, вчаться знаходити правильні вирішення проблем, можуть творчо проявити себе, розвивають логічні та комп'ютерні навички. Вони мають змогу в ігровій формі дізнатися все, що їх цікавить в сфері програмування. Заняття двічі на тиждень.
2
Критичне мислення
Розвиток критичного мислення сприяє формуванню аналітичного мислення у дітей, вчить самостійно приймати рішення на основі аналізу наданої інформації та переконливо його аргументувати, грунтуючись на логіці співрозмовника. Заняття відбуваються щосуботи.
3
Англійська мова
В ігровій формі діти покращують свої мовленнєві навички з англійської мови та збагачують словниковий запас. Заняття відбуваються щосуботи.

Рекомендована базова підготовка

Мінімальні навички читання.

Жвавий інтерес до комп'ютерних технологій.

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 691 81 98, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ЮЛІЯ ГАПАЛЯК

Викладач курсу LITS4smallkids
ЮЛІЯ ШИНКАРИК
Викладач англійської мови. . Дізнатись більше
ПЕЦЮХ МАРТА
Викладач програмування та критичного мислення в "Lits4smallkids". . Дізнатись більше