+380 67 826 62 92

Додаткова освіта, отримана на спеціалізованих курсах, здатна вирішити багато проблем. Вона і справді дає розуміння більшості нюансів та поширених питань. Але шлях до успіху не завжди буває однаковий, кожна персона, як і кожен бізнес, стикаються зі своїми, унікальними дилемами, на які не завжди здатні знайти оптимальне рішення.

Саме для цього ми запускаємо унікальний напрямок "Година з ментором" із спеціалістом з продажу - Орисею Скляр.Ви закінчили курс по Sales і не знаєте куди рухатись далі? У вашого бізнесу є проблеми з продажем, і ви не можете їх вирішити? На особистій консультації Орися Скляр розгляне вашу проблему, і ви спільно знайдете успішне її вирішення. За годину ви зможете проконсультуватись по будь-яких питаннях із ментором:

  • Як правильно побудувати процес продажу?
  • Поради щодо ефективного Lead generation.
  • Як розрахувати показники KPI і правильно обраховувати бонуси команді сейлів?
  • Поради щодо звітування і планування.
  • Питання кар‘єрного розвитку для сейла.
  • Та багато інших питань, які вас цікавлять.

В перспективі у нас з'явиться "Година з ментором" із інших напрямків сфери ІТ. Стежте за оновленнями.

Додаткова інформація

Навчальний план

Рекомендована базова підготовка

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
ОРИСЯ СКЛЯР
Директор LITS BDA School Викладач курсу "Business Development". zozoola. CEO & Founder Дізнатись більше