+380 67 826 62 92

Курс “Business Development” орієнтований на тих, хто вже має певний досвід в ІТ і хоче спеціалізуватись у напрямку розвитку бізнесу. Курс буде цікавий бізнес девелоперам, менеджменту невеликих та середніх ІТ-компаній, маркетологам, сейлам, аккаунт та проджект менеджерам.

Курс складається з 5 модулів, кожен з яких містить 5 аудиторних занять (по півтори години). Курс поєднує теорію, практичні приклади, набір інструментарію, роботу в групах над кейсом та по 1 презентаційному заняттю у кожному модулі – презентація результатів роботи в групах, поєднаних із домашнім завданням. Останнє відбувається у вигляді 3 годинного воркшопу.

Ми пропонуємо два варіанти навчання: окремо на кожному модулі (при оплаті 3000 грн за один модуль) або ж освоїти весь курс комплексно. Обравши останній варіант, студенти не лише суттєво економлять на вартості одного модуля, а й отримують значну перевагу після успішного завершення курсу – рекомендації для проходження співбесіди в провідних ІТ компаніях Львова.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
1 модуль. Стратегія
У цьому модулі ми поговоримо про загальний стан ІТ галузі в Україні, поглянемо на історичний екскурс і тренди, визначимо завдання стратегії, обговоримо завдання, основи та інструменти стратегічного аналізу. Окрему увагу приділимо визначенню конкурентних переваг компанії та фокусу. Модуль також включає тему формування Unique Selling Proposition. Останнє заняття модуля буде практичним та присвячене презентації стратегічного плану компанії.
2
2 модуль. Маркетинг
У цьому модулі ми обговоримо загальні основи і категорійно-понятійний апарат маркетингу, детально розглянемо поняття бренду та методи його просування, поговоримо про стратегію брендінгу, визначення цільової аудиторії і портрет цільового клієнта. Окремо зупинимося на Creative in Marketing. Storytelling. Content Marketing. Останнє заняття модуля включатиме презентацію розробленої маркетингової кампанії.
3
3 модуль. Продажі
У цьому модулі ви дізнаєтеся, якою повинна бути побудова плану продажів, які бувають інструменти та канали продажів, що таке консультативні продажі. Також ми поговоримо про те, як побудувати ефективну систему продажів та маркетингу. Презентаційне заняття стосуватиметься розроблення сейлз кампанії.
4
4 модуль. Engagement
У цьому модулі ми розглянемо загальні підходи та передумови успішного енгейджменту, поговоримо про залучення крос-функціональної команди, також ви дізнаєтеся, як писати пропоузал (структура документу, know how’s). Окремо зупинимося на оцінюванні вартості програмного продукту та ризиках, говоритимемо про захист пропоузалу - підготовку презентації, супровідну документацію, підготовку до захисту. Практичне заняття включатиме презентацію пропоузалу.
5
5 модуль. Account Management
Цей модуль присвячений аккаунт менеджменту - що він собою являє, які бувають типи та рівні стосунків з замовниками, як вести комунікацію та важкі переговори. Окреме заняття стосуватиметься управління стосунками з Замовником. Також поговоримо про повторні продажі існуючим клієнтам, взаємодію Pm та AM: win-win strategy.

Рекомендована базова підготовка

Досвід роботи в ІТ. Розуміння ІТ ринку.

Досвідчений користувач ПК

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 675 24 50, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.

ОЛЕНА ЗАНІЧКОВСЬКА

Автор курсу "Business Development"
ОЛЕГ ГАСЬОШИН
Викладач курсу "Business Development". The Gradient. Co-Founder & Creative Director Дізнатись більше
ВІКТОР ГАЙДІН
Викладач курсу "Business Development". ELEKS. Director of Product Strategy Дізнатись більше
ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ
Викладач курсу "Business development". Perfectial. Head of PMO Дізнатись більше
ВОЛОДИМИР СВІНЧУК
Викладач курсу "Business Development". Perfectial. PR/Marketing/Digital Дізнатись більше
МИХАЙЛО ГНАТЬЄВ
Викладач курсу "Business Development". ELEKS UK. Director of Client Services, Key Account Manager Дізнатись більше
АННА УЛЬЯНОВА
Викладач курсу "Business Development". SoftServe. Engagement Manager Дізнатись більше
ОРИСЯ СКЛЯР
Викладач курсу "Business Development". zozoola. CEO & Founder Дізнатись більше