+380 67 826 62 92

Ви маєте можливість розтермінувати оплату до 4-х місяців.
Детальніше: http://lits.ua/article/news/LITS-kursy-u-rozstroch...

Курс Business Development від LITS BDA School відтепер оновлено - з урахуванням попереднього досвіду та відгуків наших учнів.

Чекаємо всіх, хто працює у business development – корпоративній стратегії, маркетингу, продажах, енґейджменті та аккаунт менеджменті – оцінити на власному досвіді нову, більш концентровану та ще якісніше організовану програму навчання.

Курс розділено на два модулі, які в сукупності формують цілісну систему знань.
Тривалість кожного модуля - 10,5 годин
5 лекцій + воркшоп

Без розуміння кожного компонента цієї системи неможливий і процес побудови і розвитку бізнесу компанії, саме тому ми унеможливили вибір окремого модуля. Але повірте, кожна тема буде цікавою і корисною для абсолютно всіх відвідувачів.

На завершення обох модулів буде проведено 3-годинні воркшопи для закріплення знань на практиці. Якість викладання цього всіма улюбленого курсу залишається незмінною. З більшістю викладачів випускники LITS BDA School вже знайомі. А ті, з ким Ви побачитесь уперше, принесуть новий та свіжий погляд на головний предмет наших досліджень та обговорень – успішний продаж IT сервісів. З нетерпінням чекаємо Вас на навчанні.

Директор BDA School LITS, Орися Скляр.

Додаткова інформація

Навчальний план

1
Модуль 1.Strategy and Marketing
В першому модулі ми розглянемо такі важливі питання для кожного бізнесу, як стратегія та моделювання, поговоримо про загальний стан ІТ галузі в Україні, поглянемо на історичний екскурс і тренди, визначимо завдання стратегії, основи та інструменти стратегічного аналізу. Оскільки Стратегія і Маркетинг є нерозривно пов’язані, в цьому ж модулі ми проаналізуємо тенденції ринку, клієнтів, різницю між продажем продуктів за послуг, заглибимося в поняття бренду та методи його просування, поговоримо про стратегію брендінгу, визначення цільової аудиторії і портрет цільового клієнта. Модуль буде підсумовано на розширеному практичному воркшопі, де студенти зможуть на практиці використати знання, отримати відповіді на усі запитання, та спробувати свої сили в стратегічному плануванні, розробці корпоративної та маркетинг стратегіях.
2
Модуль 2.Sales and Engagement
Структура модуля створена так, аби познайомити студентів з усіма можливими видами продажу, типами сейлз менеджерів, та посад, що супроводжують весь сейлз процес. Як правильно писати пропрозиції, що продають? Хто такі engagement managers? Чи потрібно суміщати проектних керівників і аккаунт менеджерів? В ході модуля буде детально обговорено кожен з видів продажу, особливості і нюанси, які можуть чекати вас в переговорному процесі, як переконувати клієнта підписати контракт, і ще багато іншого.
В кінці курсу буде проведено ще один розгорнутий воркшоп, що підсумує знання отримані в ході всього курсу.

Рекомендована базова підготовка

Досвід роботи в ІТ. Розуміння ІТ ринку.

Досвідчений користувач ПК

Поширені запитання (FAQ)

1
Як зареєструватись на курс?
На сторінках діючих курсів є кнопка "Стати студентом", яка дозволяє Вам залишити заявку. Як тільки заявка буде надіслана, Ви отримаєте листа на Вашу електронну скриньку з подальшими інструкціями, і наш адміністратор незабаром з Вами сконтактує в телефонному режимі.
2
А що, як я не отримав лист-підтвердження?
Якщо таке сталося, Ви, мабуть, неправильно заповнили форму. Зателефонуйте до адміністратора за номером +380 67 826 62 92, і це питання ми обов’язково вирішимо першочергово.
ДЕНИС ПРИЛУЦЬКИЙ
Автор та викладач курсу "PM Excellence" в PM School, викладач курсу "Business development" в BDA School. Perfectial. Head of PMO Дізнатись більше
ОРИСЯ СКЛЯР
Директор LITS BDA School Викладач курсу "Business Development". zozoola. CEO & Founder Дізнатись більше
МАР'ЯНА ГОРЛАЧ
Викладач курсу "Business development". ELEKS. Head of Engagement Дізнатись більше
ЮЛІЯ МУСАКОВСЬКА
Викладач курсу "Business development". PLVision. ​Сhief Marketing Officer Дізнатись більше
ІВАН ШУЛЬБА
Директор LITS та викладач курсу "Business Development". Lviv IT School. CEO Дізнатись більше