+380 67 826 62 92

Сьогодні в Україні спостерігається стрімкий розвиток ІТ-галузі. З іншого боку, високий рівень конкуренції як на внутрішньому, так і на глобальному ринках, проблеми з якістю та зміна парадигми від аутстафінгу до продакт девелопменту зумовлюють необхідність будувати не лише інноваційні програмні продукти і сервіси, а й просувати їх на глобальні ринки. Вагоме місце у цьому процесі також належить бізнес аналізу, який допомагає максимально точно виявити потреби замовників, правильно донести їх розробникам продукту і знаходити конструктивні рішення при появі ділових проблем. Під час усіх цих процесів компанії стикаються з відсутністю досвіду, кваліфікованих кадрів і розуміння куди і як рухатись, щоб вижити на багряному ринку.

BDA School – це платформа для розвитку експертизи Business Development та Business Analysis. Вона поєднує курси з бізнес та продакт девелопменту і бізнес аналізу, воркшопи, тренінги, зустрічі з обміну досвідом тощо.

Ми відкриті до нових ідей, спікерів, форматів і пропозицій, які сприяють розвитку експертизи і розширюють спільноту тих, кому небайдужий business development та цікавий business analysis в ІТ.

МИХАЙЛО КРАМАРЕНКО

Автор курсу "Основи бізнес аналізу"
курси
середній рівень
Business Development
01/09/2017
складний рівень
Основи бізнес аналізу
11/09/2017
середній рівень
Фінансовий менеджмент ІТ-проектів
24/04/2017
Викладачі
Нове в блогах
  • 15/012017
Інтерв'ю з випускницею курсу "Основи бізнес аналізу" Олею Шв...
  • 10/012017
Інтерв'ю з випускником курсу "Основи бізнес аналізу" Михайло...
  • 19/042016
Чому дівчатам варто йти в ІТ? Part 11.