+380 67 826 62 92

На жаль, мусимо повідомити, що Lviv IT School тимчасово призупиняє надання освітніх ІТ послуг у м. Дніпропетровську. Причиною тому стала невідповідність високим стандартам LITS навчальних послуг, які надавали наші колишні франчазі.

Навчання в LITS - це завжди відмінні знання, компетентні викладачі, цікаві навчальні програми, що передбачають подачу лише актуальної та корисної інформації. Ми прагнемо надавати максимально якісні послуги і не бажаємо знижувати планку. Перед початком навчання потенційні студенти завжди проходять співбесіди з викладачами Lviv IT School, що забезпечує вдалий підбір групи, в якій комфортно навчатися.

Проте не варто засмучуватися. Ми активно впроваджуємо онлайн курси та неодмінно повернемося у Дніпропетровськ зі стаціонарними курсами. LITS успішно взаємодіє із франчазі, що поділяють наші цінності та дотримуються наших принципів якості навчання, зокрема в Одесі та Харкові. Якщо ви також бажаєте співпрацювати з нами, ви можете написати чи зателефонувати нам - ми завжди відкриті для нових партнерів. А студентам, які хотіли у нас навчатися в Дніпропетровську, радимо не розслаблятися - готуйтеся до співбесід в LITS. Ми скоро повернемося! :)