+380 67 826 62 92

В п'ятницю, 29 квітня в Lviv UI/UX School вкотре пройшов випускний групи "Базового курсу UI/UX". Ми не перестаємо захоплюватися креативністю та здібностями наших студентів - випускні проекти були просто вражаючими цього разу. Всього й не перелічити.

"Апельсинова сова" - корисний додаток з аудіо-книгами для діток. Електронний гаманець для дисконтних карток - річ неймовірно корисна, адже у кожного з нас безліч карток з улюбленого магазину зі знижками і бонусами, і всіх їх носити з собою у разі спонтанних покупок важко і непрактично. Інтернет-магазин з конструктором для купівлі ідеального намиста - обираєте форму та колір намистин, власноруч проектуєте свої власні коралі і в один клік замовляєте цю унікальну та оригінальну красу.

"Ємісце" - додаток для купівлі залізничних квитків, який моніторить наявність квитків та надсилає сповіщення, коли є потрібний квиток, навіть за наявності непрямого сполучення. Додаток для автомобілістів, що дозволяє слідкувати за витратами на бензин, тех. обслуговування тощо - тримати свої витрати під контролем надзвичайно важливо, щоб правильно планувати власний бюджет.

Geek Booster - сайт, на якому можна розмістити свою ідею, наприклад, пов’язану з освоєнням космічного простору, або ж якісь цікаві відкриття. Корисним для тих, хто слідкує за своїм здоров'ям, стане додаток для зв’язку між тренером і його підопічним у спортивному залі. Додаток дозволяє контролювати різні аспекти роботи над собою поза залом - кількість спожитих калорій, загальну активність протягом дня тощо.

Додаток для пошуку маршрутів та компанії для альпіністських сходжень, де сертифіковані інструктори можуть додавати маршрути, а користувачі підписуватись на них. Це дозволяє підібрати групу за рівнем підготовки, також зібрати необхідне спорядження та контролювати інші важливі деталі.

В захопленні від проектів були не лише викладачі та команда Lviv IT School, а й запрошені рекрутери провідних ІТ компаній м. Львова.

Фото з випускного можна переглянути тут.