+380 67 826 62 92

Суперова новина для студентів - 25-27 березня у Львові відбудеться хакатон SpinOffHack. Змагання, в якому команди з 3-4 учасників повинні за 48 годин запропонувати ідею на задану організаторами тему, розробити робочий прототип з бізнес-моделлю та зробити презентацію свого проекту. Це грандіозний шанс для молодого покоління проявити себе, активувати свої навички та набути нові, а також перейняти досвід уже досвідчених професіоналів.

Для допомоги учасникам на захід запрошуються ментори-розробники програмного забезпечення рівня senior, маркетологи, продуктологи, менеджери IT галузі.

Остаточну оцінку проектів будуть робити журі, що складається з ТОП менеджерів та засновників IT компаній, успішних стартаперів та представників бізнес-інкубаторів.

Приєднуйтеся до SpinOffHack - відчуйте процес створення та реалізації власного проекту. Участь безкоштовна, реєстрація командами на сайті spinoffhack.org.

Дата проведення: 25-27 березня 2016 року

Місце проведення: НУ “Львівська Політехніка”, за адресою вул. Карпінського 8, 26 корпус Клуб-кафе Народного дому "Просвіта" ("кормушка"), 3-й поверх