+380 67 826 62 92

Минулої п'ятниці 20 листопада в LITS пройшла відкрита лекція викладача курсу "People management" Андрія Скуратова на тему «Невербальна складова комунікації PM». Під час зустрічі було розглянуто важливі аспекти професійної комунікації між проектним менеджером і членами команди.

Розділившись на групи, учасники моделювати типові ситуації, що виникають під час роботи над проектами, а опісля аналізували невербальні елементи, які вони підсвідомо застосовували під час комунікації: пози, міміку, жести тощо. Така практика допомагає не лише краще зрозуміти співрозмовника, а й навчитися самому правильно поводитися під час ділових розмов, контролювати власне тіло та виражати свої емоції і думки належним чином.

Детальніший акцент було зроблено на відкритій та закритій позах спілкування. Після короткого теоретичного екскурсу учасники перейшли до практики, намагаючись створити комунікативні ситуації в обох позах. Також Андрій зупинився на такому болісному етапі співпраці менеджера з працівником, як звільнення. Він розповів, як варто менеджеру звільняти членів команди, аби це в подальшому не вплинуло негативно на імідж компанії та зберегло гарні стосунки з колишнім працівником.