+380 67 826 62 92

Минулої суботи у приміщенні Voronin Design Studio відбувся воркшоп з дизайн-мислення (Design Thinking).

Під керівництвом викладача Костянтина Гладкова студенти базового курсу UI\UX тестували бізнес-модель на прикладі соціального освітнього простору “MakerSpace”. Основною метою цього проекту є популяризація науки серед львів'ян, в першу чергу - серед школярів. Потрапляючи в таке місце, кожен стає дослідником, винахідником та експериментатором. Саме такий проект планують створити у Львові найближчим часом.

Група розділилася на три команди, кожній з яких допомагав досвідчений ментор. Під час навчання виникало чимало питань, на які охоче відповідали спеціально запрошені гості: двоє школярів, батько, представник Міської ради, шкільний вчитель та один з ініціаторів проекту. Таким чином, студентам вдалося за короткий час максимально дізнатися про потенційних користувачів, а саме - про їхні потреби та очікування від такого закладу.


Формат заняття - постійний брейнштормінг (або мозковий штурм), який дає зрозуміти на що слід звернути увагу перед реалізацією проекту.

В результаті, за кілька годин було протестовано саму ідею, на скільки вона відповідає цінностям відвідувачів і запропоновано варіанти, як зробити класний освітній простір популярним та, якщо не прибутковим, то хоча б самоокупним.

Сподіваємося, що цінність такого воркшопу вийде за рамки стін і незабаром принесе успішні зміни у сучасну освіту.

Про спікера:

Костянтин Гладков працює Interaction Designer у компанії SoftServe. Сертифікований бізнес-тренер. 10+ років досвіду у дизайн сфері. 2+ роки досвіду тренерської діяльності. 200+ реалізованих веб/десктоп/мобільних проектів. Досвід роботи як у малих продуктових, так і у великих IT компаніях на позиціях від фріланс-дизайнера і менеджера до інформаційного архітектора і UX-дизайнера.

Дізнатися більше про LITS UI/UX School та найближчі старти навчання можна за посиланням: http://lits.ua/ui-ux-school.