+380 67 826 62 92

23 січня у Lviv IT School відбувся старт курсу LITS4teen для підлітків 9-11 класів. Вступне заняття з програмування провели директор Lviv Code School Діма Малєєв та викладач проекту дитячого навчання Микола Тимчак. Юні програмісти колективно обговорили, чого саме вони очікують від навчання в LITS, кого з ІТ спеціалістів хотіли б бачити в якості запрошених гостей, а також коротко ознайомилися, що їх чекає протягом наступних трьох місяців.

Опісля відбувся English Speaking club, на якому підлітки більше познайомилися із захопленнями та мріями один одного. На заняттях з англійської мови в LITS діє тверде правило - табу на рідну мову. Висловлюватися можна виключно англійською мовою. Курс розрахований на розвиток мовленнєвих навичок та подолання страху публічного мовлення.

Перепочивши та підкріпившись під час обідньої перерви, старшокласники мали стартове заняття з soft skills з яскравою Марією Мудрою, на якому бавилися командотворчі та пізнавальні ігри, які ще більше дозволити їм дізнатися багато цікавого один про одного.