+380 67 826 62 92

26 березня у Львові відбудеться LifeHackDay Ukraine 2016, масштабна подія для технологічних стартапів, успішних підприємців, інвесторів, розробників, цифрових медіа і всіх, хто так чи інакше, пов'язаний з ІТ сферою.

LifeHackDay Ukraine 2016 - це шанс для стартапів отримати нову і корисну інформацію та знання, які зможуть застосувати на практиці. Для починаючих бізнесменів це прекрасна можливість заявити про себе і отримати корисні знайомства. У свою чергу інвестори зможуть знайти цікаві проекти для свого портфеля. Захід організовано акселератором FeelGoodLabs та бізнес-інкубатором Innovation Box.

Захід відбудеться в готелі “Жорж” за адресою площа Міцкевича,1. В якості запрошених експертів участь в заході візьмуть: Олексій Коваль (Gravity), Михайло Бабіч (RocketStart), Вадим Роговський (IQspace), Сергій Ноздрачов (Business angel) та інші. Стартапи матимуть можливість презентувати свій проект на Startup pitching session. Для цього необхідно заздалегідь подати заявку. З деталями заходу можна ознайомитися на сайті LifeHack Day 2016.

Чудова новина для друзів, колег та партнерів Lviv IT School - для вас спеціальна знижка 10 % за промокодом LvivITschool.