+380 67 826 62 92

В кінці вересня у Львові відбулась IT Arena – найбільша тех конференція України та Східної Європи для програмістів, PMів, дизайнерів, топ-менеджерів, бізнес аналітиків, підприємців та стартаперів. Ми були співорганізаторами IT Arena 2017, тому з усією командою LITS провели три незабутні дні на Арені, де організували круту KidsZone, розігрували книги «Python для дітей» і знижки на навчання, розв’язували головоломки, слухали надихаючі промови та фанились на Futureland festival.


Чим нам запам’яталась IT Arena 2017?

За словами наших адміністраторів, ця подія запам’яталась концентрацією цікавих та розумних людей, відчуттям залученості до творення майбутнього.Ну і звісно, головоломками, які змусили навіть дорослих напружити свої звивини. А ще IT Arena – це смачна їжа та крутий нетворкінг, де можна зустріти всіх своїх друзів із Facebook.
У KidsZone панувала своя ІТ-атмосфера, яку провадили наші адміністратори та менеджери. Чи можете ви уявити 50 малюків у KidsZone? Так от, ми досі не знаємо, як наші дівчата впорались з цими бешкетниками, але впевнені на 100%, що усі малюки залишились задоволеними.За словами дівчат, все стояло «дороги дриґом», але малюків ніхто не обмежував, тому вони мали нагоду «випустити пар» та відпочити від батьків, і звісно ж, зацікавитись програмуванням. А хто б не хотів складати Lego, бавитись у відеоігри, дивитись мультики, будувати будиночки з желейних цукерок та побувати на майстер-класі з айкідо?Останній день IT Arena запам’ятається нам інформативними зустрічами, провокативними запитаннями та жвавими дискусіями, де в рамках «meetups» викладачі LITS ділились своїм досвідом з учасниками конференції.


Vasyl Pasichnyk “Blind gambling in estimating the projects”


Sergiy Babich “PWA. Be Web. Be Progressive”


Kostyantyn Yerokhin “Effective Financial Management in IT”


Orysya Sklyar “Developing Sales Process for UA IT Outsourcing Company”


Mike Gorodetskyy “How To Lose All Clients: Managing Customer Experience”


Denys Prylutskyi “Establishing the PMO – towards to perfection”Більше вражень від LITS про IT Arena 2017 дивіться у відеороликах на нашому YouTube каналі.

До зустрічі на IT Arena 2018!