+380 67 826 62 92

Lviv IT School знову організовує лекцію на тему «Як влаштуватись на роботу в IT» для усіх, кого цікавить як потрібно діяти, аби потрапити в одну із провідних ІТ компаній. Спікером виступить Анастасія Серафин – талановитий та цілеспрямований рекрутер, вже після 3,5 років роботи зайняла позицію Recruitment Team Lead. На даний момент Анастасія займає посаду Senior Recruitment Consultant у Ciklum. Загальний досвід роботи рекрутером 4 роки. Проводить внутрішні презентації по комунікації, методах та джерелах пошуку кандидатів.

Відвідавши цю подію, ти дізнаєшся з чого необхідно розпочинати пошук роботи, як створювати резюме, яке зацікавить потенційного роботодавця, що потрібно робити, аби успішно пройти співбесіду.

Ми поговоримо про те, як зарекомендувати себе, створивши профілі в соціальних мережах та долучившись до потужних ком’юніті. Як приділяючи належну увагу різноманітним конференціям і ком’юніті, можна бути проінформованим щодо відкритих вакансій, зустріти цікавих людей і рекрутерів та продемонструвати їм свою індивідуальність, мотивацію, і вже згодом пройти співбесіду.

Мрієш працювати в IT компанії, але не знаєш з чого слід починати? Тоді ця подія саме для тебе!

Участь для студентів і випускників школи Lviv IT School безкоштовна. Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/SPVOf3

Квитки можна придбати: http://ticketclub.com.ua/event/2765/

Місце проведення: вул. Хуторівка 35а, 113 ауд., УКУ

Дата проведення: 26 березня 2016 року

Час проведення: 12:00