+380 67 826 62 92

Новий рік починаємо з великого старту - тренінгу "Робота з клієнтами з USA". У вас буде чудова можливість зробити стрибок на вищий рівень і покращити свої навички, почавши рік в тонусі розвитку. На початку кар'єри дизайнери стикаються з ситуацією, коли спілкування і робота із замовниками з США лякає складністю, здається, що клієнти думають інакше, приймають решення і оцінюють вашу роботу за власними, вам незрозумілими критеріями. На тлі цього зменшується мотивація вашої роботи, і замість американського ринку фахівець перемикається на вітчизняний ринок, позбавляючи себе можливості розвиватися і заробляти більше. Але є й ті, хто вже спробував, що таке американський ринок і з задоволенням працює та розуміє, що до цього було все несерйозно, і вітчизняний ринок ще буде довго рости до якісно потрібного рівня.

Сьогодні ми пропонуємо вам курс, який дасть перший старт. Ви дізнаєтеся про особливості менталітету і специфіку переговорів з клієнтами з США. На практиці опрацюєте навички оцінки термінів і планування проектів. Це дозволить бути on same page з клієнтом і показувати якісну прозорість в роботі. Також в командах опрацюємо корисні кейси з процесу розробки і визначимо, в якому вигляді краще публікувати артефакти проекту для клієнта.

З вами будуть працювати:

Костянтин Шиндер, product manager з компанії Люксофт. Костянтин має колосальний 10 річний досвід роботи з іноземними клієнтами, знає як вести переговори, на які тонкощі звертати увагу і як правильно спланувати роботу, щоб процес був гладким і ефективним.

Костянтин Гладков, sr. UX-дизайнер з компанії SoftServe, сертифікований бізнес-тренер, сертифікований НЛП практик. Костя має великий досвід роботи в дизайні, останні кілька років працює з американськими клієнтами і має досвід як роботи віддалено, так і довгостроково на стороні клієнта.

Формат тренінгу буде традиційно у вигляді практичних кейсів і групових вправ з метою виробити практичні навички і розуміння, замість класичних лекцій з теорією.

Як відомо, для якісного росту потрібно виходити із зони комфорту і використовувати будь-які можливості, тим самим не даючи собі загрузнути в трясовині прокастинації. Подаруйте собі можливість стати кращими і сильнішими.

Перший тренінг буде за хорошою знижкою для випускників школи LITS. Кількість місць обмежена, тому поспішайте попасти у двадцятку щасливчиків. Вартість воркшопу для студентів та випускників LITS - 1000 грн, для решти - 1500 грн.

Дата проведення: 9 січня, 10:00
Місце проведення: м.Львів, вул. Стрийська, 33 (офіс Lviv IT School)
Контактний телефон: +38 067 373 5187
Продаж квитків тут.