+380 67 826 62 92

Година коду - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, у 2016 це випадає на 5-11 грудня.

Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримають сертифікат міжнародного зразка.

Lviv IT School та Львівська міська рада дуже вірять, що така Година Коду повинна пройти у кожній школі м. Львова. Якщо Ви спеціаліст сфери ІТ та маєте бажання прийти та змінити уявлення про уроки інформатики у нашому місті - долучайтеся та реєструйтеся на сайті: https://goo.gl/pfpAov

Програми уроку універсальні для всіх країн та шкіл і розміщені на сайті: https://code.org/mc, https://code.org/starwars

Все, що від Вас потрібно - це бажання ділитися своїми знаннями з молодшим поколінням, прийти в одну із шкіл та провести урок по програмах code.org у учнів 9, 10 або 11 класів.